🚨 اخبار ارز دیجیتال

ممکن است سهام بلاک‌فای و FTX ادعای Robinhood به کارگزاران خنثی منتقل شود

مایکل کاپلان، قاضی ورشکستگی، گفته است که در ۹ ژانویه در نظر خواهد گرفت که آیا سهام را به یک کارگزار بی طرف منتقل کند یا خیر.

بیشتر سهام مورد مناقشه رابینهود ممکن است به یک کارگزار بی طرف یا حساب امانی منتقل شود تا دادگاه مالک قانونی را تعیین کند.

وام دهنده دارایی دیجیتال BlockFi اخیراً از مدیر عامل سابق FTX سام بنکمن-فرید شکایت کرد و مدعی شد سهامی که گمان می رود به عنوان وثیقه برای بیش از ۶۰۰ میلیون دلار BlockFi به Alameda Research سپرده شده است.

در حال حاضر ۵۶ میلیون سهم بازار رابینهود منجمد شده تقریباً ۴۵۰ میلیون دلار است. آنها متعلق به شرکت هلدینگ Sam Bankman-Fried به نام Emergent Fidelity Technologies هستند که در آنتیگوا و باربودا تأسیس شده و متعلق به یک شرکت کارگزاری به نام Marex Capital Markets است. وکلای این شرکت کارگزاری گفتند که این شرکت تا زمان صدور حکم دادگاه به نگهداری سهام خود ادامه خواهد داد.

مایکل کاپلان، قاضی ورشکستگی، در به‌روزرسانی جدید این اختلاف، در ۹ ژانویه بررسی خواهد کرد که آیا سهام باید به یک کارگزار بی‌طرف تحت صلاحیت ایالات متحده به درخواست BlockFi منتقل شود یا خیر. کاپلان گفت که او در حال بررسی سؤالاتی در مورد اینکه چه کسی مالک سهام پس از او است. وکلا زمان بیشتری برای تجزیه و تحلیل ادعاهای رقیب داشتند.

مربوط: دادگاه ورشکستگی به FTX و Alameda می گوید آنها یک میلیارد دلار به BlockFi بدهکار هستند، اما این پیچیده است

در ۲۳ دسامبر، FTX از دادگاه خواست تا از مطالبه سهام BlockFi در Robinhood جلوگیری کند. این شرکت ادعا کرد که دست نخورده ماندن سهام خود به مدعیان، از جمله بلاک‌فای، بانکمن-فرید و طلبکار FTX، یوناتان بن شیمون، اجازه می‌دهد تا «در یک فرآیند مطالبات منظم شرکت کنند.» در این پرونده، FTX درخواست تمدید «اقامت» در سمت ملک از حصار

در همین حال، سوگندنامه ای که توسط مدیر عامل سابق FTX ثبت شد نشان داد که او ۵۴۶ میلیون دلار از Alameda برای خرید سهام در رابینهود بسیار محبوب وام گرفته است.

نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا