اخبار ارز دیجیتال

درآمد سه ماهه اول رابینهود 30 درصد کاهش یافت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

وجوهی که به تجارت برنامه های معاملاتی ارزهای دیجیتال سرازیر می شود در سه ماهه اول 2023 به 38 میلیون دلار رسیده است که از 54 میلیون دلار در سه ماهه اول 2022 کاهش یافته است.

اپلیکیشن ارزهای دیجیتال و معاملات سهام Robinhood نتایج سه ماهه اول خود را منتشر کرد و این شرکت گزارش داد که درآمد حاصل از تجارت ارزهای دیجیتال خود نسبت به سال گذشته کاهش 30 درصدی داشته است.

درآمد سه ماهه اول سال 2023 رابینهود که در 10 می منتشر شد، نشان داد که درآمد معاملات ارزهای دیجیتال در مدت مشابه 38 میلیون دلار بوده است که از 54 میلیون دلار در سه ماهه اول سال 2022 کمتر است.

با این حال، کل درآمد خالص رابینهود نسبت به سال قبل به 441 میلیون دلار در سه ماهه اول 2023 افزایش یافت، در مقایسه با درآمد خالص 299 میلیون دلاری در سه ماهه اول 2022، که نشان دهنده افزایش تقریباً 47.5 درصدی است.

درآمد معاملات ارز دیجیتال Robinhood (سبز تیره) منبع: Robinhood

درآمد سه ماهه اول 2023 نیز نسبت به سه ماهه قبل 16 درصد افزایش یافته است.

مربوط: تلاش S&P Global برای ارزیابی حساسیت کلان اقتصادی دارایی های رمزنگاری شدهس

در حال حاضر نزدیک به 12 میلیارد دلار ارزهای رمزنگاری شده توسط این اپلیکیشن تجاری مدیریت می شود که 40 درصد نسبت به سال قبل کاهش یافته اما 50 درصد نسبت به سه ماهه سوم رشد داشته است.

ارز رمزنگاری شده تحت قیمومت رابینهود (سبز روشن) هر سه ماهه افزایش یافته و به 12 میلیارد دلار رسیده است، مشابه دو سال قبل.منبع: رابین هود

مجله: 3.4 میلیارد دلار بیت کوین در قوطی پاپ کورن – داستان هکر جاده ابریشم

این یک داستان در حال پیشرفت است و به محض در دسترس شدن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.

نویسنده: Jesse Coghlan

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا