🚨 اخبار ارز دیجیتال

رابینهود بنک سکه ستاره سولانا میم را فهرست می کند، قیمت ۱۹ درصد افزایش می یابد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

لیست رسمی نقش BONK در Robinhood C

وجود ارز دیجیتال در برخی از حوزه های قضایی اتحادیه اروپا باعث ایجاد هیجان در جامعه و در میان معامله گران منطقه شده است.

بازار به BONK واکنش مثبت نشان داد

به روز رسانی، از طریق اتحادیه رسمی Robinhood Crypto EU ساخته شده است

پس از اعلام، قیمت بازار BONK به میزان قابل توجهی ۱۹ درصد افزایش یافت زیرا سرمایه گذاران علاقه نشان دادند. تحلیلگران می گویند که این با عملکرد اخیر BONK مطابقت دارد، جایی که در ارزش بازار از PEPE پیشی گرفته است. این علیرغم افزایش چشمگیر ۱۸۴.۹ درصدی PEPE در هفته گذشته است. ارزش بازار ۱.۳۴ میلیارد دلاری آن پشت سر ۱.۴ میلیارد دلاری BONK بود و ۹۰.۵ درصد افزایش قابل توجهی برای BONK در همان دوره داشت.

طبق داده‌های CoinMarketCap، Bonk روند صعودی ثابتی داشته است. این مشابه عملکرد اخیر آن است که در ماه گذشته شاهد افزایش ۱۰ درصدی ارزش در یک پنجره ۲۴ ساعته بود. این افزایش ارتباط نزدیکی با بهبود سولانا (SOL) از مشکلات اخیر بازار داشت.

پلتفرم گسترش رمزارز Robinhood

پلتفرم تجارت آنلاین Robinhood در ارقام ژانویه ۳۰ میلیون دلار، معادل ۳ سنت به ازای هر سهم، سود ثبت کرد. این نقطه عطف، سریع‌ترین ماه رشد را از ابتدای سال ۲۰۲۱ نشان می‌دهد، با نزدیک به ۴ میلیارد دلار سپرده ارزهای دیجیتال تنها در ژانویه.

Robinhood به طور فعال در گرفتن سهم بازار از غول های دلالی سنتی به دست می آورد.

با فهرست جدید BONK، یک میم کوین که بر روی بلاک چین Solana کار می‌کند، سرمایه‌گذاران اکنون می‌توانند BONK را ۲۴ ساعته بخرند، بفروشند و معامله کنند و به آن‌ها انعطاف‌پذیری و دسترسی بیشتری را در مدیریت سبدهای رمزنگاری خود ارائه دهند.

Robinhood Crypto همچنین بیش از ۳۰ دارایی رمزنگاری موجود در پلتفرم خود را فهرست کرده است. اضافه شدن BONK آن را در میان ارزهای دیجیتال نخبه موجود در Robinhood Crypto، از جمله دارایی های محبوب مانند بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، ریپل (XRP) و غیره قرار می دهد.

با نگاهی به آینده، Robinhood Crypto قصد خود را برای اضافه کردن ارزهای دیجیتال بیشتر به پلتفرم خود، گسترش بیشتر گزینه های موجود برای معامله گران و سرمایه گذاران، ابراز کرده است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا