🚨 اخبار ارز دیجیتال

Robinhood دروازه فیات به کریپتو را برای کیف پول ها و برنامه های کاربردی خود نگهبانی راه اندازی کرد.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Robinhood Markets راه اندازی سرویس جدید “Robinhood Connect” و به روز رسانی های متعدد برنامه خود را اعلام کرده است.

در ۲۷ آوریل در Consensus 2023، راه‌اندازی «Robinhood Connect» اعلام شد، یک مسیر مهاجرت فیات به ارز دیجیتال با پشتیبانی از برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps) و کیف پول‌های خود نگهبانی.

Robinhood Connect که به عنوان رقیب خدمات مشابهی مانند Coinbase Pay و MoonPay قرار دارد، اساساً به کاربران اجازه می دهد تا ارزهای رمزنگاری شده را مستقیماً به و از کیف پول های خودسرپرست یا از طریق DApps با استفاده از کارت های اعتباری یا نقدی منتقل کنند. به شما امکان می دهد به صورت بومی خرید و فروش کنید.

Robinhood Connect ویژگی یکپارچه سازی با پروژه های Web3 را دارد زیرا به توسعه دهندگان اجازه می دهد خدمات را مستقیماً در برنامه های خود جاسازی کنند. این به مشتریان اجازه می‌دهد تا بدون نیاز به باز کردن وب‌سایت یا برنامه جداگانه Robinhood، ورود به سیستم و انجام تراکنش‌ها، به اعتبارنامه Robinhood به صورت بومی در DApps دسترسی داشته باشند.

در حال حاضر، این سرویس تنها در اکوسیستم های MyDoge، Giddy و Slingshot در دسترس است، اما پشتیبانی آینده از Exodus و Phantom اعلام شده است.

یوهان کربرات، مدیر کل Robinhood Crypto در یک پست وبلاگ شرکت توضیح داد که این سرویس به امید جذب افراد بیشتری به فضای کریپتو توسعه داده شده است.

کریپتو و وب ۳ این پتانسیل را دارند که آینده سیستم مالی را به سمت بهتر تغییر دهند، اما ما می دانیم که هنوز موانع قابل توجهی وجود دارد که مانع از پذیرش گسترده تر آن می شود.

بازار خدمات فیات به ارز دیجیتال مانند Robinhood Connect کاملاً شلوغ نیست، اما Robinhood یکی از معدود شرکت هایی است که در رابطه با امور مالی سنتی وارد این فضا شده است.

از ژانویه ۲۰۲۳، Robinhood ادعا می کند که در مجموع ۲۳ میلیون حساب کاربری و ۷۴.۷ میلیارد دلار دارایی دارد. این به طور قابل توجهی کمتر از ادعای ۱۱۰ میلیون کاربر تأیید شده کوین بیس است، اما تعداد دارایی ها ثابت باقی می ماند (کوین بیس می گوید ۸۰ میلیارد دلار دارایی در پلتفرم خود دارد). برای مقایسه، رقبای MoonPay و Webull به ترتیب ۵ میلیون و ۱۳ میلیون کاربر دارند.

با راه اندازی Robinhood Connect، این شرکت همچنین تغییراتی را در برنامه Robinhood اعلام کرد. به عنوان مثال، امکان ثبت سفارشات پیشرفته از طریق سفارشات حد مجاز توقف و توقف.

مربوط: هیئت مدیره رابینهود با خرید ۵۷۸ میلیون دلار از سهام سام بنکمن-فرید موافقت کرد

سرویس و ارتقاء برنامه جدید تنها دو ماه پس از راه اندازی کیف پول خودگردان برند Robinhood در اپ استور iOS انجام می شود. اپ استور iOS در حال حاضر دارای امتیاز ۳.۹ ستاره است و در رده بندی مالی رتبه ۱۴۴ را از نظر دانلودها دارد.نویسنده: Tristan Greene

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا