اخبار ارز دیجیتال

Robinhood کارت اعتباری fintech X1 را به قیمت 95 میلیون دلار خریداری می کند

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در سال 2022، X1 ادعا کرد که 500000 نفر در لیست انتظار کارت اعتباری خود دارد. طی دو سال گذشته، این استارت آپ 62 میلیون دلار از شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر جذب کرده است.

اپلیکیشن ارزهای دیجیتال و معاملات سهام Robinhood با خرید استارتاپ کارت اعتباری X1 در یک معامله 95 میلیون دلاری، گام دیگری در تنوع بخشیدن به سبد تجاری خود برداشته است. این شرکت فین‌تک، کارت‌های اعتباری مبتنی بر درآمد را با پاداش، علاوه بر آزمایش‌های رایگان و کارت‌های اعتباری یکبار مصرف، ارائه می‌کند.

رابینهود در بیانیه ای در 22 ژوئن گفت که انتظار می رود این معامله تا پایان سپتامبر بسته شود و افزود که این اقدام “گامی مهم” به سمت روابط عمیق تر با مشتریان فعلی است.

Robinhood قبلاً کارت های نقدی را به مشتریان خود ارائه می دهد و این خرید جریان درآمد جدیدی را فراهم می کند. در یک بیانیه مطبوعاتی در ژوئیه 2022، X1 حجم معاملات ماهانه 50 میلیون دلاری را گزارش کرد و انتظار می رفت تا پایان سال به 1 میلیارد دلار هزینه سالانه برسد.

بر اساس آخرین گزارش درآمد Robinhood، تعداد کاربران فعال ماهانه این شرکت از 16 میلیون در سه ماهه اول سال 2022 به کمتر از 12 میلیون در مدت مشابه سال جاری کاهش یافته است. این شرکت همچنین کاهش 30 درصدی درآمد حاصل از تجارت کریپتو خود را در مقایسه با سال گذشته گزارش داد، به طوری که درآمد معاملات کریپتو به 38 میلیون دلار در سه ماهه اول رسید که نسبت به 54 میلیون دلار در سه ماهه اول سال 2022 کاهش یافت.

بر اساس گزارش Crunchbase، فین‌تک پنجمین خرید Robinhood در چهار سال گذشته است. این شرکت در سال 2019 خبرنامه مالی روزانه MarketSnacks را خریداری کرد و به دنبال آن سه معامله در سال 2021 از جمله پلتفرم مبادلات ارز دیجیتال Cove Markets، شرکت استخدامی Binc و پلتفرم سهامداران Say انجام شد. در آوریل 2022، قبل از شروع زمستان کریپتو، رابینهود شرکت ارز دیجیتال Ziglu مستقر در بریتانیا را خریداری کرد.

ارزش فعلی X1 نامشخص است، اما این شرکت ادعا می کند که در سال 2022، 500000 نفر در لیست انتظار کارت اعتباری خواهند بود. از سال 2020، این استارت آپ بیش از 60 میلیون دلار از شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر از جمله کرافت ونچرز، سوما کپیتال و شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر FPV جذب کرده است. شرکت Wesley Chan، یکی از بنیانگذاران Google Analytics و سرمایه گذار در Robinhood و شرکت خدمات مالی Plaid.

مجله: Tornado Cash 2.0 – مسابقه برای ساخت یک میکسر سکه ایمن و قانونینویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا