اخبار ارز دیجیتال

هیئت مدیره رابینهود با خرید ۵۷۸ میلیون دلار از سهام سام بنکمن-فرید موافقت کرد

این سهام توسط بنیانگذار FTX سام بنکمن-فرید و یکی از بنیانگذاران گری وانگ در سال گذشته خریداری شد و از زمان مرگ FTX مورد رقابت قرار گرفت.

هیئت مدیره Robinhood طرحی را برای بازخرید ۵۷۸ میلیون دلار از سهام خریداری شده توسط مدیر عامل سابق FTX Sam Bankman-Fried و گری وانگ یکی از بنیانگذاران FTX در سال گذشته تصویب کرد.

Robinhood در گزارش سه ماهه چهارم خود که در ۸ فوریه منتشر شد تأیید کرد که برای بازخرید سهام خود موافقت هیئت مدیره را دریافت کرده است.

جیسون ورنیک، مدیر مالی رابینهود گفت: «هیئت مدیره ما به ما اجازه داده است که خرید اکثر یا تمام سهام خریداری شده توسط Emergent Fidelity Technologies را در ماه می ۲۰۲۲ دنبال کنیم.

خرید سهام پیشنهادی نشان دهنده اعتماد هیئت مدیره و مدیریت ما به تجارت ما است.

یکی از بنیانگذاران FTX در ماه می ۵۵ میلیون سهم از سهام Robinhood را به ارزش ۵۷۸ میلیون دلار با قیمت های فعلی با تامین مالی مستقیم از شرکت خواهر FTX Alameda Research از طریق Emergent Fidelity Technologies Did خریداری کرد.

در ۹ ژانویه، وزارت دادگستری ایالات متحده (DOJ) 55 میلیون سهام را توقیف کرد که تقریباً ۷٪ از شرکت را نشان می دهد.

Bankman-Fried و Wang از سهام به عنوان وثیقه برای دریافت وام از BlockFi استفاده کردند که منجر به توقیف دارایی‌ها پس از ارائه حکم دادگاه برای بازیابی سهام از پلتفرم وام‌دهی ارزهای دیجیتال BlockFi شد.

وارنیک در ۸ فوریه به CNBC گفت که رابینهود در حال همکاری با وزارت دادگستری بر روی طرح هایی برای تسریع بازخرید است، اما هنوز هیچ چیز نهایی نشده است.

سهام مورد بحث موضوع بحث های متعددی بوده است

در ۲۳ دسامبر، FTX از دادگاه درخواست کرد تا از مطالبه سهام BlockFi در Robinhood پس از سقوط بورس در نوامبر جلوگیری کند.

از سوی دیگر، Emergent Fidelity برای ورشکستگی فصل ۱۱ مانند FTX و سایر شرکت های وابسته به FTX ثبت نام نکرد، اما در ۳ فوریه برای محافظت از ورشکستگی اقدام کرد.

درآمد ارز دیجیتال Q4 کاهش یافت

پلتفرم معاملاتی مستقر در ایالات متحده گزارش داد که درآمد تراکنش مبتنی بر ارز دیجیتال از کیف پول Robinhood Web3 خود در سه ماهه چهارم ۲۴ درصد کاهش یافته و به ۳۹ میلیون دلار در سه ماهه چهارم رسیده است. این اعداد در سه ماهه سوم نیز ۱۲ درصد کاهش یافت.

درآمد خالص کلی در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۲ با ۵ درصد افزایش به ۳۸۰ میلیون دلار رسید. با این حال، این شرکت در سال ۲۰۲۲ زیان خالص کلی بیش از ۱ میلیارد دلار را گزارش کرد.

مربوط: کیف پول Robinhood Web3 وارد بتا می شود و Polygon را به عنوان اولین بلاک چین قدرتمند می کند

کاهش درآمد مرتبط با کریپتو علیرغم اینکه این شرکت با موفقیت کیف پول Robinhood Web3 را برای بیش از ۱ میلیون کاربر در لیست انتظار در طول سه ماهه عرضه کرد.

به گفته Google Finance، تنها چند ساعت پس از انتشار گزارش درآمد، قیمت سهام Robinhood در HOOD 4.78 درصد افزایش یافت.نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا