اخبار ارز دیجیتال

Robinhood میلیاردها شیبا اینو (SHIB) را به ذخایر خود اضافه می کند: جزئیات

تصویر جلد از طریق U.Today

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس داده‌های Arkham Intelligence، به نظر می‌رسد غول کارگزاری سهام Robinhood اخیراً ذخیره خود را از Shiba Inu (SHIB)، دومین ارز دیجیتال بزرگ با مضمون سگ از نظر ارزش بازار افزایش داده است.

یکی از علاقه مندان به شیبا اینو به نام “لولا” بر

روز قبل، یعنی ۱۶ ژانویه، علاقه مندان به SHIb اشاره کردند که دارایی های کیف پول Robinhood از حدود ۳۵ میلیون SHIB به ۳۶.۴۵۴ تریلیون SHIB افزایش یافته است.

طبق گزارش Arkham Intelligence Explorer، این رقم در زمان نگارش این مقاله به ۳۶.۶۸۴ تریلیون SHIB، به ارزش ۳۵۰.۳۴ میلیون دلار افزایش یافته است. این به این معنی است که تقریباً ۲۳۰ میلیارد توکن SHIB در ۲۴ ساعت گذشته اضافه شده است.

جریان خالص SHIB 1542 درصد افزایش یافت

اگرچه برخی ابهامات باقی مانده است، داده های زنجیره ای از حساب های تجمع SHIB توسط نهنگ ها یا مالکان بزرگ پشتیبانی می کند.

به عنوان مثال، طبق داده های IntoTheBlock، SHIB یک افزایش ۱۵۴۲ درصدی در جریان شبکه دارندگان بزرگ نشان می دهد. شاخص جریان خالص دارندگان بزرگ بینشی در مورد تغییر موقعیت نهنگ ها و سرمایه گذاران دارای دارایی های قابل توجه SHIB ارائه می دهد.

با این حال، به طور کلی تصور می شود که افزایش ناگهانی جریان خالص نشان دهنده انباشتگی توسط بازیکنان بزرگ یا نهنگ ها است. ورود مالکان بزرگ، یکی دیگر از شاخص های نهنگ، نیز ۱۸۱ درصد افزایش یافت که نشان دهنده فعالیت خرید با کاهش قیمت SHIB است.

شاخص فعالیت نهنگ حجم معاملات بزرگ نیز با ۵.۹ تریلیون SHIB در ۲۴ ساعت گذشته ۵۵۱ درصد افزایش یافت.

طبق داده‌های CoinMarketCap، در زمان نگارش این مقاله، SHIB با ۱.۴۳ درصد کاهش در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۰۰۰۰۰۹۵۴۴ دلار رسید.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا