اخبار ارز دیجیتال

رابرت اف کندی جونیور پس از ملاقات در میامی تا ۲۵۰۰۰۰ دلار در بیت کوین سرمایه گذاری کرد.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

افشای سرمایه گذاری اخیر با ادعای او در ماه مه مبنی بر اینکه او هرگز سرمایه گذار بیت کوین نبوده، در تضاد است.

رابرت اف کندی جونیور، نامزد دموکرات ریاست جمهوری آمریکا، برخلاف ادعای قبلی خود مبنی بر اینکه او سرمایه گذار ارزهای دیجیتال اصلی نیست، تا ۲۵۰۰۰۰ دلار بیت کوین (BTC) دارد.

بر اساس سوابق به دست آمده توسط CNBC، کندی جونیور در پایان ماه ژوئن بین ۱۰۰۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰۰ دلار بیت کوین داشته است. این سرمایه گذاری پس از آن صورت می گیرد که کمپین وی پس از سخنرانی وی در کنفرانس بیت کوین ۲۰۲۳ در ماه مه اعلام کرد که اولین شرکتی است که در ایالات متحده کمک های مالی بیت کوین را می پذیرد.

در طول کنفرانس مطبوعاتی، این نامزد سرمایه گذاری در بیت کوین را نیز رد کرد. او گفت: “من سرمایه گذار نیستم و برای مشاوره سرمایه گذاری اینجا نیستم.”

افشای مالی ارائه شده در ۳۰ ژوئن مشخص نمی کند که چه زمانی این ارز دیجیتال خریداری شده است و تنها بیان می کند که از زمان خرید کمتر از ۲۰۱ دلار بازگشت داده است. این درخواست نشان نمی دهد که چه کسی روی خانواده کندی سرمایه گذاری کرده است، اما کمپین انتخاباتی نامزد تایید کرده است که کندی جونیور بوده است.

تصویری از افشای مالی رابرت اف کندی جونیور که در ۳۰ ژوئن ثبت شد. منبع: CNBC

کندی جونیور، رقیب جو بایدن در ریاست جمهوری، جامعه ارزهای دیجیتال را در کمپین انتخاباتی خود هدف قرار داده است. او در یک پست توییتری در تاریخ ۳ مه گفت: گفت وی گفت: «ارزهای رمزپایه به رهبری بیت‌کوین، موتورهای نوآوری اصلی در کنار سایر فناوری‌های رمزنگاری هستند» و افزود که دولت ایالات متحده «با عقب نگه‌داشتن صنعت و ترویج نوآوری در سایر زمینه‌ها مرتکب اشتباه می‌شود».

در میان حامیان ثروتمند او جک دورسی، بنیانگذار و مدیرعامل بلاک توییتر است که اخیراً حمایت خود را از این نامزد افزایش داده است. دورسی در توییتر درباره استراتژی این نامزد برای شکست دادن مخالفانش در انتخابات آینده نوشت: او می تواند و خواهد کرد.

کندی جونیور پسر دادستان کل سابق و سناتور رابرت اف کندی و برادرزاده سی و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده، جان اف کندی است. تایید او در زمان مهمی برای صنعت کریپتو ایالات متحده صورت می‌گیرد، زیرا کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در غیاب یک چارچوب قانونی مناسب برای دارایی‌های دیجیتال در ایالات متحده، مشاغل ارزهای دیجیتال را سرکوب می‌کند.

مجله: بیت کوین در یک وعده “صفر خالص” و یک مسیر برخورد استنویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا