اخبار ارز دیجیتال

وکیل برتر Ripple، SEC را به عنوان “تنظیم کننده شکسته” توصیف می کند، بنیانگذار Tron میلیاردها در SHIB را از بایننس برداشت، سامسون مو از مدیر عامل JP Morgan انتقاد می کند: Crypto News Digest توسط U.Today

سه خبر برتر U.Today را بخوانید تا بدانید در دنیای رمزارز چه اتفاقی می افتد.

وکیل Top Ripple می گوید که Coinbase در حال مبارزه با “تنظیم کننده فاسد” است

در پست اخیر X، استوارت آلدروتی، وکیل برتر ریپل مورد ستایش قرار گرفت مدیر عامل Coinbase، Paul Grewal و تیم حقوقی این شرکت، SEC را یک “تنظیم کننده شکسته” برای مبارزه حقوقی مداوم خود با SEC نامیده اند. “تقدیمات بزرگ برای @iampaulgrewal و کل تیم حقوقی @Coinbase برای ادامه مبارزه با یک رگولاتور شکسته.” نوشت آلدروتی. این تایید در حالی صورت می‌گیرد که کوین‌بیس در تلاش است تا این شکایت اهانت‌آمیز را رد کند. پل گروال اخیراً به اشتراک گذاشته است: یک نخ در پلتفرم X موضع Coinbase در مورد پرونده SEC را توضیح می دهد. از جمله، او نوشت، SEC همچنان به اعمال اختیارات گسترده بر همه انواع سرمایه‌گذاری‌ها بدون یک اصل محدودکننده مشخص، با این استدلال که شرکت اوراق بهادار ارائه نمی‌دهد و با تکیه بر استدلال‌های قانونی خود، ادامه داد. جامعه ارزهای دیجیتال از نزدیک این پرونده را زیر نظر دارد زیرا می تواند سابقه مهمی برای کل صنعت ایجاد کند.

بنیانگذار Tron میلیاردها SHIB را از Binance خارج کرد

داده های ارائه شده توسط حساب @spotonchain X تظاهرات جاستین سان، بنیانگذار ترون اخیرا خریداری شده است مقدار قابل توجهی از توکن های Shiba Inu را به دست آورد و آنها را از Binance خارج کرد. اما این تنها ارز دیجیتالی نبود که سان به آن دست یافت. لیست دارایی ها شامل LINK، FLOKI و سایر رمزارزهای محبوب است. نگاهی دقیق تر به تراکنش های بنیانگذار Tron نشان می دهد که کیف پول -0x9fcc 3.54 میلیون دلار ارزهای دیجیتال را جذب کرده است. تراکنش ها شامل ۷۹.۴۴۳ میلیارد SHIB، ۱.۷ میلیون MANA، ۱۰۰،۱۰۰ BAND، ۲۷.۱۶۴ میلیارد FLOKI، تقریبا ۶۲،۰۰۰ LINK و غیره است. قرار داشت. دسامبر گذشته، Sun مقدار زیادی SHIB (دقیقاً ۵۰۰ میلیارد توکن) خریداری و برداشت کرد. پس از آن معامله دیگری انجام شد. ۷۷ میلیارد SHIB از بایننس خریداری و برداشت شد. در آن زمان، عضو تیم SHIB @vetkusama دو دلیل احتمالی را در پشت این برداشت‌ها پیشنهاد کرد: اول، بنیانگذار ترون می‌خواست در کاهش عرضه SHIB شرکت کند و توکن‌های خریداری‌شده را بسوزاند، و دوم، شاید سان قصد داشت بلاک چین ترون را با Shibarium پل کند. . .

۱ میلیون دلار به ازای هر بیت کوین (BTC) سامسون موو از مدیرعامل جی پی مورگان انتقاد می کند

جیمی دیمون، مدیر عامل جی پی مورگان، در مصاحبه اخیر خود نسبت به درگیر شدن با بیت کوین هشدار داد و بزرگترین ارز دیجیتال را به عنوان ابزاری معرفی کرد که بیشتر برای پولشویی و کلاهبرداری استفاده می شود. دیدگاه دیمون توسط جیمز لاویش، سرمایه‌دار معروف پشتیبانی می‌شود، که هوشمندی مدیر عامل JPMorgan را برجسته می‌کند و پیشنهاد می‌کند که او کاملاً از مخرب بیت‌کوین برای بانکداری سنتی آگاه است. ولی، سامسون دروطرفدار بیت کوین که به دلیل موضع «۱ میلیون دلار در هر بیت کوین» معروف است انتقادات در حال سرازیر شدن این بانکدار گفت که به جای مبارزه با بیت کوین، صنعت بانکداری باید آن را بپذیرد. به گفته مو، دیمون باید JPMorgan را به یک “بانک بیت کوین” تبدیل کند تا این شرکت بتواند در دنیای مالی که به سرعت در حال تکامل است، بقا کند. Mow در پایان موضوع X نتیجه گرفت: “بیت کوین اکنون پول است. انکار این امر بسیار پیشگام است.”


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا