🚨 اخبار ارز دیجیتال

ODL، XRPL AMM ریپل: در اینجا نحوه کمک آنها به یکدیگر آمده است

یکی از علاقه مندان باتجربه جامعه می گوید راه اندازی بالقوه XRP Ledger و همچنین عملکرد خودکار بازارسازی می تواند نحوه کار کریدورهای نقدینگی اختیاری ریپل را تغییر دهد. در همان زمان، صداهای دیگر در ارتش XRP نیز در مورد این یکپارچگی ابراز نگرانی می کنند.

ODL ریپل می تواند به ارائه دهندگان نقدینگی XRPL AMM پاداش دهد: جامعه

هنگامی که تغییر XRP Ledger AMM فعال شود، ارائه دهندگان نقدینگی می توانند از عملیات پرداخت های ریپل (که قبلاً به عنوان نقدینگی درخواستی یا ODL شناخته می شد) بهره مند شوند. این بیانیه توسط یکی از علاقه مندان به ریپل به اشتراک گذاشته شده است که توسط @WKahneman در X به اشتراک گذاشته شده است.

او توضیح داد که Ripple Payments و XRPL AMM مکانیسم های مستقل جداگانه ای خواهند بود، اما می توانند برای منافع متقابل همکاری کنند. Ripple Payments می‌تواند نقدینگی را از AMM تأمین کند و هر کسی می‌تواند با دارایی‌های مورد استفاده در یک «راهرو» یا دیگری در بازارسازی زنجیره‌ای شرکت کند.

با این حال، اینفلوئنسر اذعان کرد که برای اینکه این مکانیسم سیستم دوگانه کار کند، به یک رابط برای ارائه دهندگان نقدینگی اکوسیستم XRPL/Ripple نیاز دارد.

تیم پلتفرم تحلیلی XPMarkets متمرکز بر XRPL بیان کرده است که این ابزار فرضی تنها با حجم زیادی از نقدینگی تزریق شده از همان ابتدا کار خواهد کرد. در غیر این صورت، لغزش قیمت بسیار زیاد خواهد بود و استفاده از XRPL AMM توسط Ripple Payments هیچ فایده ای نخواهد داشت:

برای اینکه چنین چیزی کار کند، یک TVL واقعاً بالا نیاز است. ما از ده ها میلیون نقدینگی در یک استخر صحبت می کنیم. هر چیزی کمتر منجر به تاثیر قابل توجه قیمت و ناکارآمدی برای سرمایه بزرگ خواهد شد.

ODL ریپل محبوب ترین محصول ریپل از نظر پرداخت خرده فروشی برون مرزی بود. U.Today گزارش داد که در اواسط سپتامبر ۲۰۲۳ به عنوان Ripple Payments تغییر نام داد.

XRPL AMM برای تصویب به پنج رأی نیاز دارد

علاوه بر این، Jon Nilsen، صاحب اعتبارسنجی XRP Ledger، تأکید کرد که تزریق نقدینگی به XRPL AMM بسیار خطرناک است، به خصوص در مراحل اولیه عملیات آن.

در همین حال، جدول زمانی دقیق فعال‌سازی XRPL AMM نامشخص است. تا زمان انتشار، تنها ۲۳ رای از ۲۸ رای لازم برای تصویب را دریافت کرد.

برخلاف اتریوم (ETH)، هیچ مهلتی برای رای گیری در مورد تغییرات در اکوسیستم XRP Ledger وجود ندارد. با این حال، بحث پیشنهاد XRPL AMM در حال حاضر به وضعیت طولانی ترین بحث در سال های اخیر رسیده است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا