🚨 اخبار ارز دیجیتال

ریپل باز کردن قفل ۴۰۰ میلیون توکن جامعه را رمز و راز می کند

فهرست

  • زمان بندی غیر معمول
  • تمرینات امانی ریپل

شرکت بلاک چین ریپل مستقر در سانفرانسیسکو، قفل شده است طبق گزارش Whale Alert، ۴۰۰ میلیون توکن XRP به ارزش تقریبی ۲۱۷ میلیون دلار از حساب سپرده آزاد شد.

این حرکت به دلیل زمان‌بندی غیرمنتظره‌اش باعث ایجاد فتنه‌های گسترده در جامعه شد. علاوه بر این، یادداشت عجیبی همراه این معامله وجود دارد. این یادداشت به طرزی رمزآلود اجرای تراست فوریه را زیر سوال می برد و حاوی این تعجب عجیب بود: “تراست فوریه اجرا نشد؟ هوم. !!TRWBT!! خوش آمدید، هودور!! جان دیتون!!”

زمان بندی غیر معمول

جامعه XRP از آخرین آنلاک حیرت زده شد و بسیاری اشاره کردند که زمان بندی مطابق با برنامه معمول ریپل نیست.

شبکه اجتماعی X با موجی از واکنش از سوی اعضای جامعه مواجه شده است. نظرات از حدس و گمان ها مبنی بر اینکه بازگشایی یک هفته زودتر انجام می شود تا تئوری هایی که حاکی از آن است که می تواند سه هفته به تعویق بیفتد متغیر بود.

این رویداد غیرمعمول به دنبال تراکنشی در ماه فوریه رخ می دهد که در آن تنها نیم میلیارد توکن XRP در امانی قفل شده بود، برخلاف مقدار باز شده در ژانویه.

تمرینات امانی ریپل

ریپل معمولاً در اول هر ماه مقدار قابل توجهی از توکن های XRP را از حساب سپرده خود باز می کند. این عملی است که به بخشی استاندارد از رویه عملیاتی تبدیل شده است.

این مکانیزم برای ارائه شفافیت و قابل پیش‌بینی برای عرضه XRP طراحی شده است و اطمینان حاصل می‌کند که در هر زمان معینی بیش از یک مقدار از پیش تعیین‌شده توکن در بازار فروخته نمی‌شود.

ریپل با انجام این کار قصد دارد ریسک دستکاری بازار را کاهش دهد و ثبات قیمت XRP را حفظ کند.

باز کردن قفل ماهانه همچنین برای تامین مالی عملیات ریپل، پروژه‌های توسعه و سرمایه‌گذاری در اکوسیستم بلاک چین خدمت می‌کند.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا