🚨 اخبار ارز دیجیتال

پس از اینکه ریپل تا حدی برنده SEC شد، XRP چهارمین ارز دیجیتال بزرگ شد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

ارزش بازار XRP تنها در سه ساعت به بیش از ۲۱ میلیارد دلار رسید.

ریپل (XRP) پس از پیروزی جزئی ریپل لبز بر کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در ۱۳ جولای، چهارمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار شد.

تنها چند ساعت پس از صدور حکم، ارزش بازار XRP با ۲۱.۲ میلیارد دلار افزایش یافت و به بالاترین میزان سالانه ۴۶.۱ میلیارد دلار رسید و از رتبه ۷ بالاتر رفت و در این روند سکه USD Circle (USDC) و توکن BNB (BNB) بایننس را اضافه کرد. .

در زمان نگارش این مقاله، ارزش بازار ریپل به ۴۲.۵ میلیارد دلار رسیده است.

ارزش بازار ریپل پس از پیروزی نسبی آن بر SEC، ۸۴ درصد افزایش یافت. منبع: CoinMarketCap

افزایش ناگهانی XRP نتیجه شکایتی بود که توسط ناحیه جنوبی نیویورک شامل آزمایشگاه های ریپل و مؤسسات مالی تنظیم شد، که حکم داد «فروش و فروش XRP در مبادلات دارایی دیجیتال به منزله فروش و فروش قراردادهای سرمایه گذاری نیست. درست پس از اعلام این خبر اتفاق افتاد. SEC.

XRP در حال حاضر چهارمین ارز دیجیتال بزرگ است. منبع: CoinMarketCap

به همین ترتیب، طبق داده‌های TradingView، قیمت XRP در ساعات پس از تصمیم ۹۸ درصد افزایش یافت و به ۰.۹۳ دلار رسید.

مربوط: چرا قیمت XRP امروز در حال افزایش است؟

حتی اگر احتکار XRP ظاهراً موقتی بود، صرافی رمزارز ایالات متحده Uphold به دلیل افزایش “کاملاً بی سابقه” در حجم معاملات سقوط کرد.

“بله، ما پایین آمدیم، اما هیچ پلتفرمی نمی تواند افزایش حجم ۵۰ برابری را که امروز دیدیم، تحمل کند.”

اعتقاد بر این است که Uphold یکی از معدود صرافی‌های اصلی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده است که به فروش XRP ادامه می‌دهد در حالی که سایر صرافی‌های ارزهای دیجیتال حذف از فهرست را انتخاب کردند.

حکم جدید همچنین موج جدیدی از فعالیت‌های فهرست‌بندی مجدد از صرافی‌های بزرگ ایالات متحده را برانگیخت و به Coinbase، Kraken و iTrustCapital اجازه داد تا توکن‌های خود را در پلتفرم‌های مربوطه خود معامله کنند.

صرافی ارزهای دیجیتال Gemini متعلق به Winklevoss نشان داده است که این شرکت همچنین در حال بررسی لیست مجدد XRP در آینده نزدیک است.

مجله: چگونه افراد باهوش روی کوین‌های میم احمقانه سرمایه‌گذاری می‌کنند – طرح ۳ امتیازی برای موفقیتنویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا