اخبار ارز دیجیتال

ریپل از مقررات MiCA استقبال می کند زیرا شکایت ایالات متحده عدم وضوح را آشکار می کند

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

علیرغم پرونده های حقوقی در حال انجام توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، ریپل در حال افزایش فعالیت های خود در بازارهای اروپایی و آسیایی است.

سرویس پرداخت کریپتو ریپل (XRP) با وجود یک نبرد حقوقی طولانی با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده بر سر توکن XRP، همچنان شاهد پذیرش جهانی خدمات پرداخت است.

کوین تلگراف مصاحبه گسترده ای با سندی یانگ، مدیر عامل اتحادیه اروپا و ریپل در مانی 20/20 در آمستردام انجام داد و گسترش جهانی این شرکت را بدون توجه به بررسی های نظارتی ایالات متحده تایید کرد.

طی سال گذشته، صرافی‌ها و شرکت‌های رمزارز با تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده مخالف بوده‌اند و آنها را متهم کرده‌اند که فقدان یک چارچوب نظارتی می‌تواند نوآوری و پذیرش خدمات، سیستم‌ها و ارزهای دیجیتال مبتنی بر بلاک چین را مختل کند.

در همین حال، اتحادیه اروپا پس از امضای لایحه مورد انتظار بازار دارایی رمزنگاری (MiCA) در تاریخ 31 می، در راه وضع الزامات و استانداردهای متعدد برای صنعت ارزهای دیجیتال در سراسر قاره است.

همانطور که یانگ به کوین تلگراف گفت، تضاد بین مواضع نظارتی ایالات متحده و اروپا آشکار است و رشد ریپل در خارج از ایالات متحده را تا حدی به دلیل نظارت پیش رونده نظارتی در بازارهای مختلف برجسته می کند.

“این مورد یا بسیار جدا از مقررات ایالات متحده است یا فاقد وضوح و قطعیت است. این موضوع محیط اروپا و بریتانیا را برجسته می کند.”

یانگ اضافه کرد که ریپل به تقویت مشارکت‌های عمومی و خصوصی و تقویت گفت‌وگوی باز با تنظیم‌کننده‌ها و سیاست‌گذاران ادامه می‌دهد و هر دو طرف با پیشرفت صنعت، یکدیگر را آموزش می‌دهند.

“اینگونه است که کسب و کارها رشد می کنند و نوآوری اتفاق می افتد. ما بسیار خوش شانس هستیم که در چنین محیط بریتانیایی و اروپایی هستیم که استانداردهای جهانی را تعیین می کند.”

مرتبط: SEC در حال کشتن نوآوری ایالات متحده است – یکی از بنیانگذاران 1inch

در چارچوب اروپایی، چارچوب نظارتی MiCA به دنبال ایجاد یک “زمین بازی مساوی” است که رقابت سالم و نوآوری را در فضای رمزنگاری تقویت می کند و در عین حال پذیرش را در میان بازیگران مالی سنتی تسهیل می کند.

من فکر می‌کنم اینجا جایی است که شاهد افزایش جریان اصلی و مزایای واقعی ابزار ارزهای دیجیتال بوده‌ایم. من این را اولین گام برای پذیرش بیشتر جریان اصلی می‌دانم.»

یانگ به سبد خدمات رو به رشد ریپل با هدف اتصال به یک اکوسیستم مالی به هم پیوسته فزاینده اشاره کرد. این امر تا حدی ناشی از رمپ و خارج از رمپ ارزهای مهم فیات و همچنین توسعه ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) و استیبل کوین ها است.

در واقع ارزها و CBDC های مختلفی وجود دارد.

شکایت مستمر ریپل علیه کمیسیون SEC در ژوئن 2023 چرخش جالبی پیدا کرد. سندی که مدت‌ها منتظر آن بودیم مربوط به سخنرانی بیل هینمن، مدیر مالی سابق SEC، دیدگاه‌های متناقضی در مورد طبقه‌بندی ارزهای دیجیتال به عنوان اوراق بهادار را برجسته کرده است.

مجله: باشگاه فوتبال رئال بدفورد پیتر مک کورمک بیت کوین را در سطح جهانی به ارمغان می آورد

نویسنده: Gareth Jenkinson

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا