اخبار ارز دیجیتال

SEC در مقابل ریپل: وکلای XRP-Pro-Clayton و Hinman را به شهادت می خواهند

جان دیتون اشاره می کند که در اوایل، به دلیل شهادت مقامات سابق SEC، بیل هینمن و جی کلیتون در دعوای SEC علیه آزمایشگاه ریپل، XRP به عنوان یک غیر اوراق بهادار طبقه بندی می شد.

جان ای. دیتون، وکیل طرفدار XRP، استدلال کرده است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در ارائه اتهامات مشارکت و مشارکت بر علیه برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، اشتباه کرده است.

مرگ نقطه شهادت مقامات سابق SEC، Bill Hinman و Jay Clayton در دعوای حقوقی SEC ایالات متحده علیه آزمایشگاه ریپل نشان داد که در اوایل، XRP به عنوان یک غیر اوراق بهادار طبقه بندی می شد، اما SEC این اطلاعات را تأیید نکرد. عمداً برای مدت طولانی نادیده گرفته شد. .

سرمایه گذار دارایی دیجیتال بیان این سازمان قصد دارد وکلای a16z، لاول نس و کریس دیکسون را به عنوان شاهدان اول در نبرد حقوقی ریپل علیه SEC احضار کند. قرار بود این افراد به همراه مقامات سابق SEC، جی کلیتون و بیل هینمن، برای شهادت فراخوانده شوند.

جی کلیتون با مفهوم گفتار عبور آزاد اتریوم مرتبط بود و مدیران وظیفه داشتند تلاش‌هایی را برای مشارکت در این موقعیت انجام دهند.

آقای دیتون همچنین موافقت کرد که شهادت آقای هینمن ضروری است. قابل ذکر است، هیچ فرصتی برای احضار قانونی رئیس سابق SEC برای محاکمه وجود نداشت. با این وجود، دیتون بر این باور است که SEC علیه مدیر عامل برد گارلینگ هاوس، به ویژه با توجه به تمایل جی کلیتون به طرح اتهام علیه مدیریت به صورت فردی و غیر متقلبانه، اتهاماتی را مطرح کرده است.

او ادعا می کند که جی کلیتون به عنوان شاهد برای شهادت در دادگاه وزن قابل توجهی دارد. شایان ذکر است، کلایتون با مدیر عامل و مدیر ارشد فناوری ریپل گفت‌وگویی داشت که در آن براد گارلینگ هاوس گفت: «ریپل در برزخ زندگی می‌کند»، پس از سخنرانی هینمن. با این حال، نه کلایتون و نه هینمن به صراحت اعلام نکردند که XRP به عنوان یک اوراق بهادار طبقه بندی می شود.

مربوط: نسل Z کره جنوبی XRP و سایر آلتکوین ها را به BTC و ETH ترجیح می دهند: گزارش

دریافت توضیحات از سوی Clayton و Hinman می‌توانست شرکت را از هزینه‌های قانونی و اتلاف وقت نجات دهد و می‌توانست پذیرش ارزهای دیجیتال را تسریع کند. حتی پس از اینکه قاضی تورس حکم داد که XRP یک امنیت نیست، SEC قصد دارد وضعیت را معکوس کند.

همانطور که Cointelegraph قبلا گزارش داده بود، اگر انباشت قابل توجهی در حدود سطح پشتیبانی 0.50 دلار رخ ندهد، نگرانی هایی وجود دارد که قیمت XRP به 0.41 دلار کاهش یابد. در همین راستا، یک نهنگ عظیم 20 میلیون دلار XRP را به صرافی ها منتقل کرد در حالی که قیمت همچنان از سطوح حمایت عبور کرد.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر تصمیم نهایی را دارد؟نویسنده: Amaka Nwaokocha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا