اخبار ارز دیجیتال

معاون ریپل دوره بلاک چین را در دانشگاه برتر ژاپن راه اندازی می کند

به عنوان بخشی از توسعه شرکت در ژاپن، معاون ریپل یک دوره فشرده برای دانشجویان موسسه تحقیقاتی برتر کشور برگزار خواهد کرد. شرکت کنندگان هم تئوری و هم عمل سیستم های غیرمتمرکز را بررسی خواهند کرد و این فرصت را خواهند داشت تا درک خود را از Web3 بیشتر کنند.

Ripple VP دانشجویان کیوتو را به دوره فشرده بلاک چین دعوت می کند

Emi Yoshikawa، معاون ابتکارات استراتژیک Ripple Inc.، یک دوره فشرده در مورد بلاک چین و ارزهای دیجیتال را در دانشکده تحصیلات تکمیلی دانشگاه کیوتو رهبری خواهد کرد. این دوره از هفته آینده شروع می شود، یوشیکاوا بیانیه ای در مورد X ارائه کرد.

همانطور که مربی توضیح می دهد، برنامه ای که او تهیه کرده است با هدف ترکیب فواید دانش نظری و مهارت های عملی است. پس از این دوره چهار ساعته، دانش‌آموزان قادر خواهند بود مفهوم بلاک چین را به طور “شهودی” درک کنند.

مدیر ارشد Ripple امیدوار است که دانش‌آموزانش بتوانند همان هیجانی را که سال‌ها پیش هنگام شروع مطالعه در زمینه بلاک چین احساس می‌کردند، احساس کنند.

دانشگاه کیوتو یا KyotoU که در سال ۱۸۹۷ تأسیس شد، یکی از معتبرترین دانشگاه های ژاپن است. این دومین دانشگاه قدیمی در ژاپن است و به طور مداوم در بین ۱۰ دانشگاه برتر آسیا رتبه بالایی دارد.

همانطور که قبلا در U.Today پوشش داده شد، در سال ۲۰۲۲، امی یوشیکاوا از سوئیچیرو تاکاشیما، شهردار فوکوئوکا، ژاپن، در دفتر مرکزی ریپل در سانفرانسیسکو، ایالات متحده استقبال کرد.

ریپل سرمایه گذاری زیادی در ژاپن انجام می دهد

در طول سال‌های گذشته، ریپل و اکوسیستم XRP Ledger به‌طور کلی در بسیاری از بخش‌های اقتصاد ژاپن حضور پررنگی داشته‌اند.

در سال ۲۰۲۳، واحد محلی ریپل SBI Ripple Asia به طور قابل توجهی حضور خود را در حواله های بین مرزی و داخلی گسترش داد.

همچنین برنامه‌های همکاری با SBI Holdings شریک Ripple Labs، غول عربستان سعودی عربستان سعودی آرامکو و USDC صادرکننده Circle راه‌اندازی کرده است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا