🚨 اخبار ارز دیجیتال

Ripple VP هیجان را درباره ویژگی های آینده XRP Ledger به اشتراک می گذارد: جزئیات

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

معاون استراتژی و عملیات شرکت ریپل در توییتی گفت: امی یوشیکاوااو هیجان خود را در مورد تغییر AMM ابراز می کند که قابلیت های Automated Market Maker (AMM) را به XRP Ledger اضافه می کند.

یوشیکاوا با به اشتراک گذاشتن یک توییت بازگشتی از سال ۲۰۲۲، زمانی که بحث در مورد تغییرات AMM برای اولین بار آغاز شد، انتظارات خود را بیان می کند. Ripple VP امیدوار است که تغییر AMM توسط جامعه XRPL در هفته آینده پذیرفته شود.

یوشیکاوا فکر می کند که تغییر AMM یک “تغییر بازی” برای XRP Ledger خواهد بود، طبق توییت فلش بک خود. Ripple VP بعداً اظهار داشت که اگر AMM (Automated Market Maker) از طریق تغییر به دفتر کل XRP اضافه شود، احتمالاً قدرتمندترین DEX همراه با CLOB و AMM خواهد شد و نقدینگی را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

در ۳۱ ژانویه، تغییرات AMM اکثریت را به دست آورد و در صورتی که بیش از ۸۰ درصد از اعتبارسنجی‌های مورد اعتماد دو هفته پشتیبانی داشته باشند، می‌تواند در شبکه اصلی فعال شود. اگر حمایت به زیر ۸۰ درصد برسد، تغییر موقتاً رد می شود و دوره دو هفته ای مجدداً شروع می شود.

در حالی که هیجان در مورد فعال سازی تغییر AMM در XRP Ledger ادامه دارد، نگرانی هایی نیز در مورد یک باگ جزئی که توسط RippleX در طول آزمایش ادغام طولانی کشف شده است، وجود دارد.

این مشکل به مشکلی مربوط می شود که ممکن است مانع از اجرای چندین تراکنش AMM در یک دفتر کل شود. در همه موارد، رفتار AMM درست بود و این مشکل بر پایداری دفتر کل تأثیری نداشت. با این حال، اصلاح می‌تواند تاثیر قاب لبه AMM را از بین ببرد و اطمینان حاصل کند که AMM همیشه طبق برنامه‌ریزی کار می‌کند.

RippleX بیان کرد که یک راه حل پیشنهاد شده است و در حال بررسی است. ریپل CTO دیوید شوارتز وی در پاسخ به نگرانی‌های ابراز شده در مورد تغییر AMM، اظهار داشت: نحوه جلوگیری از خطا شناخته شده است و عواقب خطا جزئی است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا