🚨 اخبار ارز دیجیتال

ریپل در مقابل SEC: مهلت مهم بعدی برای تماشا در نبرد حقوقی کریپتو

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

نبرد حقوقی بین آزمایشگاه های ریپل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در حالی داغ می شود که هر دو طرف برای ضرب الاجل مهم بعدی در این پرونده آماده می شوند.

همانطور که ریپل و SEC وارد مرحله “قطعنامه” پرونده متمرکز بر فروش نهادی می شوند، آینده ضرب الاجل در این صورت ۲۰ فوریه خواهد بود.

ریپل در ژوئیه ۲۰۲۳ در دعوی حقوقی به پیروزی قابل توجهی دست یافت. با این حال، دادگاه تصمیم گرفت که فروش نهادی خاصی از XRP قراردادهای سرمایه گذاری بوده و بنابراین باید در SEC ثبت شود.

لازم به یادآوری است که در اوایل فوریه، ریپل درخواست کرد که مهلت کشفیات در مورد راه حل ها یک هفته تمدید شود، از ۱۲ فوریه تا ۲۰ فوریه، که مهلت مهم بعدی در نبرد حقوقی شد.

در این مرحله، مرحله کشف حیاتی است زیرا ممکن است اطلاعات یا استدلال‌های جدیدی را آشکار کند که می‌تواند راه‌حل‌ها را تحت تأثیر قرار دهد.

SEC در یک بازگشت به رویدادهای قبل از این جدول زمانی کلیدی، نه درخواست و سه درخواست RFP را در ۱۴ نوامبر در ریپل ارائه کرد.

پس از اینکه طرفین در ۲۱ دسامبر و ۳ ژانویه برای محدود کردن اختلافات جلسه داشتند و در مورد آن بحث و تبادل نظر کردند، SEC در ۱۱ ژانویه درخواستی مبنی بر در دسترس بودن صورت‌های مالی ریپل برای سال‌های ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ و توافق‌نامه‌های کتبی پس از شکایت بر فروش XRP ارائه کرد. به خریداران نهادی، صندوق های تامینی و مشتریان ODL و درآمدهایی که ریپل در ازای تحویل XRP تحت قراردادهای کتبی امضا شده پس از ثبت شکایت اما قبل از آن دریافت می کند.

در ۵ فوریه، قاضی نتبرن درخواست SEC را برای مأموریت کامل پذیرفت. پس از تصمیم قاضی نتبرن، ریپل اظهار داشت که صورت‌های مالی جاری را افشا می‌کند و به درخواست SEC در مورد درآمدهای پس از شکایت از توافق‌های پیش از شکایت تا ۱۲ فوریه ۲۰۲۴، مهلت کشف، پاسخ می‌دهد.

با این حال، ریپل درخواست تمدید مختصری تا ۲۰ فوریه برای ایجاد قراردادهایی برای فروش XRP به خریداران نهادی، صندوق های تامینی، و مشتریان ODL کرد و دلیل آن دشواری جمع آوری و تولید این قراردادها بود. مدارک تا مهلت قبلی

در این مورد، ریپل درخواست تغییراتی در سایر مهلت‌ها نکرد، اما آنها به همان شکل باقی ماندند. انتظار می‌رود گزارش‌های حقوقی در ماه مارس و آوریل سال جاری ارائه شود و پس از آن دادگاه تصمیم خواهد گرفت که چه راه‌حل‌هایی را اعمال کند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا