🚨 اخبار ارز دیجیتال

ریپل و SEC: تاریخ های مهم در اینجا آمده است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پرونده Ripple-SEC این هفته به روز رسانی شد. SEC درخواست تجدید نظر در مهلت های آتی برای جلسات توجیهی مربوط به چاره جویی کرد که منجر به تمدید یک هفته ای برای تکمیل چنین جلسات توجیهی شد. به طور خاص، SEC درخواست کرد که مهلت ارسال خلاصه اولیه در مورد جبران خسارت از ۱۳ مارس تا ۲۲ مارس تمدید شود.

در حالی که درخواست شده بود که مهلت ریپل برای ارسال خلاصه اعتراض خود تا ۲۲ آوریل ۲۰۲۴ تمدید شود، مهلت SEC برای ارسال خلاصه پاسخ خود تا ۶ می ۲۰۲۴ تمدید شد.

طبق این سند، ریپل درخواست SEC را پذیرفت. SEC ادعا می کند که تمدید ۹ روزه برای تشکیل جلسه توجیهی افتتاحیه برای تکمیل بررسی Ripple در مورد مطالب جدید ارائه شده و تکمیل جلسات توجیهی در مورد راه حل ها ضروری است.

به جز مواردی که دادگاه تایید یا به نحو دیگری اعلام کرده باشد، تاریخ های کلیدی برای پیگیری پرونده Ripple-SEC 22 مارس، ۲۲ آوریل و ۶ می ۲۰۲۴ خواهد بود.

سال ۲۰۲۳ سال مهمی برای پیروزی ریپل در برابر SEC بود. ریپل در نبرد طولانی مدت خود با SEC پس از حکم دادگاه مبنی بر اینکه XRP یک امنیت طبق قوانین فدرال نیست، پیروزی قابل توجهی کسب کرده است.

دادگاه همچنین حکم داد که اکثر فروش های XRP ریپل به منزله قراردادهای سرمایه گذاری نبوده و بنابراین قانونی هستند، از جمله تراکنش های XRP در صرافی های ارزهای دیجیتال.

پس از حکم دادگاه، قاضی درخواست SEC برای تجدید نظر موقت را رد کرد و SEC تمام ادعاهای علیه کریس لارسن و براد گارلینگ هاوس را “با پیش داوری” رد کرد و هر دو را توجیه کرد.

با این حال، برخی از فروش های قبلی ریپل از XRP به نهادهای پیشرفته (فروش نهادی) به عنوان قراردادهای سرمایه گذاری تعیین شد و بنابراین نیاز به تشکیل پرونده در SEC بود.

در طول مرحله «حل‌نامه» پرونده، که بر این فروش‌های شرکتی متمرکز است، انتظار می‌رود که خلاصه‌های حقوقی در تاریخ‌های ذکر شده در بالا ارائه شود و سپس دادگاه تصمیم خواهد گرفت که چه راه‌حل‌هایی را اجرا کند. با این حال، باید توجه داشت که هیچ قضاوتی در مورد آنچه که باید در پرونده ریپل انجام شود وجود ندارد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا