🚨 اخبار ارز دیجیتال

ریپل و SEC: لحظه بحرانی در تصمیم گیری قانونی پیش رو

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اختلاف حقوقی بین ریپل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به لحظه حساسی نزدیک می شود زیرا هر دو طرف منتظر تصمیم کلیدی دادگاه هستند.

با توجه به این بیل مورگانیکی از علاقه مندان به XRP و کارشناس حقوقی نوشت: «قاضی تورس ممکن است نیاز به تصمیم گیری در مورد درخواست کمیسیون SEC برای اجبار سریع داشته باشد، با توجه به مهلت ۱۲ فوریه برای تکمیل کشف در مورد راه حل ها».

تاریخ کلیدی بعدی در پرونده Ripple-SEC 12 فوریه است، زمانی که طرفین انتظار می رود تمام کشفیات مربوط به راه حل ها را تکمیل کنند. در این راستا، یک تصمیم مهم در رابطه با حرکت SEC برای مجبور کردن ریپل به تولید اطلاعات مالی خاص می‌تواند رویدادها را شکل دهد.

در ۱۱ ژانویه، SEC دستوری را درخواست کرد که ریپل را مجبور به ارائه دو دسته باریک از اسناد کند: (الف) صورت‌های مالی برای سال‌های ۲۰۲۲-۲۰۲۳ و (ب) توافق‌نامه‌های پس از شکایت مربوط به “فروش نهادی” – عرضه و فروش اوراق بهادار ثبت نشده. یک شکایت اولیه

در همین راستا، SEC قصد دارد ریپل را مجبور کند با بیان میزان سود فروش نهادی XRP که پس از ثبت شکایت برای قراردادهای پیش از شکایت، به یک سوال پاسخ دهد.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار اعلام کرد که به دنبال این اطلاعات است تا مشخص کند که آیا دادگاه باید معافیت‌های دستوری مانند معافیت دستوری و جریمه‌ها و چه مقدار از این موارد را صادر کند.

این موضوع بین طرفین به عقب و جلو رفت: ریپل پاسخ خود را در پاسخ به SEC ارسال کرد. SEC پاسخ دیگری را برای حمایت بیشتر از درخواست خود برای دستور ارائه کرد. ریپل همچنین یک درخواست تماس و پاسخ ارسال کرد که پذیرفته شد.

مخالفت ریپل با این حرکت موضع قاضی تورس را مبنی بر اینکه تصمیم فروش سازمانی در مورد فروش های ODL موجود ریپل اعمال نمی شود، روشن می کند.

از سوی دیگر، SEC ادعا می‌کند که توافق‌های جداگانه پس از شکایت که به دنبال آن بود، شواهدی برای این استدلال است.

آژانس همچنین ادعا می‌کند که از قاضی تورس درخواست نکرده است که یک جلسه کوتاه در مورد قانونی بودن فروش شرکتی پس از شکایت ریپل برگزار کند، زیرا او اذعان کرده است که چنین تصمیمی در مرحله حل و فصل نمی‌تواند اتخاذ شود.

SEC استدلال می کند که هدف آن اثبات این سوال است که آیا “احتمال معقولی” نقض جدید وجود دارد یا خیر.

از سوی دیگر، ریپل استدلال می کند که فروش برنامه ریزی شده آینده XRP با قضاوت خلاصه قاضی تورس در تضاد نیست. جامعه XRP برای یک نتیجه مثبت در این مورد انگشتان دست خود را نگه می دارد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا