🚨 اخبار ارز دیجیتال

ریپل توافقنامه ای را اعلام می کند که قوانین بازی را تغییر می دهد

فهرست

  • انطباق و گسترش مقررات
  • سایر خریدهای اخیر

شرکت بلاک چین ریپل مستقر در سانفرانسیسکو رسماً راه اندازی شد اعلام کرد استاندارد نگهبانی، یک پلتفرم تنظیم شده و متخصص در دارایی های دیجیتال را به دست آورد.

این خرید بخشی از استراتژی گسترده‌تر ریپل برای مطابقت با استانداردهای نظارتی و در عین حال با هدف گسترش خط تولید و ورود به بازارهای جدید است.

این حرکت روند رو به افزایش پذیرش سازمانی از بلاک چین و ارزهای دیجیتال را نشان می دهد.

از طریق این قرارداد، Ripple قصد دارد مجموعه مجوزهای نظارتی خود را که در حال حاضر شامل مجوزهای New York BitLicense و مجوزهای انتقال پول در تقریباً ۴۰ ایالت ایالات متحده است، گسترش دهد.

انطباق و گسترش مقررات

ریپل با در اختیار گرفتن استاندارد نگهبانی، قرار است تعدادی مجوز نظارتی را به مجموعه خود اضافه کند و بر تمرکز خود بر انطباق در چشم انداز دارایی های دیجیتال که به سرعت در حال تحول است، تأکید کند.

این حرکت استراتژیک برای حمایت از نیاز روزافزون به راه‌حل‌های بلاک چین و ارزهای دیجیتال در سطح سازمانی است که امن، سازگار و قادر به تسهیل انواع تراکنش‌های مالی هستند.

هدف ادغام مجوزهای استاندارد نگهبانی در چارچوب نظارتی ریپل، تحکیم موقعیت شرکت در بازار و بهبود توانایی آن در ارائه خدمات توکن‌سازی، ذخیره‌سازی و انتقال ارزش است.

سایر خریدهای اخیر

رویکرد ریپل به رشد شامل تعدادی خرید استراتژیک مانند خرید متاکو و فورتست تراست است که قصد این شرکت را برای گسترش خدمات خود فراتر از راه حل های پرداخت اصلی نشان می دهد.

این خریدها، همراه با مشارکت با موسسات مالی مانند HSBC، BBVA و Zodia Custody، بخشی از تلاش‌های ریپل برای حفظ ارتباط و رقابت خود در بازارهای جهانی بلاک چین و ارزهای دیجیتال است.

هدف ریپل رسیدگی به طیف گسترده ای از حوزه های قضایی نظارتی و کریدورهای پرداخت در سراسر جهان است که بر پرداخت ها و خدمات نگهداری تمرکز دارد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا