🚨 اخبار ارز دیجیتال

Ripple Transfers Surprising XRP Total، در اینجا واکنش قیمت است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پلتفرم برجسته ردیابی بلاک چین Whale Alert دو انتقال ارز دیجیتال بزرگ را شناسایی کرد که در آن دکاکورن بلاک چین ریپل بیش از ۱۰۰ میلیون XRP معامله شد که برخی از آنها قطعاً برای فروش ارسال شد.

در همین حال، قیمت XRP باز هم نتوانست مقاومت ۰.۵۸ دلاری را بشکند و در ۲۴ ساعت گذشته دوباره شروع به کاهش کرد.

ریپل مقادیر زیادی XRP را با پارو کرد

Whale Alert خبر دو تراکنش بزرگ XRP را منتشر کرد که در ۲۴ ساعت گذشته شناسایی شد. یکی از این موارد توسط غول ارزهای دیجیتال Ripple Labs با انتقال ۸۰,۰۰۰,۰۰۰ XRP از کیف پول خود به آدرس بلاک چین با برچسب “ناشناخته” توسط پلتفرم داده فوق الذکر انجام شد. این معادل ۴۶۱۸۰۷۵۷ دلار در فیات بود.

داده های به اشتراک گذاشته شده توسط پلت فرم داده Bithomp متمرکز بر XRP نشان می دهد که کیف پول ناشناخته نیز با ریپل مرتبط است. در ۱۰ ژانویه نیز این آدرس ۸۰۰۰۰۰۰۰ XRP از ریپل دریافت کرد و به مسیر نامعلومی فرستاد.

تراکنش دیگر توسط یک کیف پول ناشناس به صرافی اصلی Bitstamp انجام شد و ۲۵,۷۰۰,۰۰۰ XRP (مقدار ارز دیجیتال به ارزش ۱۴,۸۳۴,۷۴۵ دلار) منتقل شد.

آیا ریپل ODL را می فروشد یا پر می کند؟

اما داده‌های Bithomp می‌گویند که کیف پول ارسالی r4wf7enWPxyHtbizyV7ZHiZi5XgwHh4Rzn نیز با ریپل مرتبط است، و این تراکنش «ناشناس» را نیز تبدیل به یکی از تراکنش‌هایی می‌کند که توسط decacorn ارز دیجیتال آغاز شده است.

دو دلیل می تواند عمل دوم را توضیح دهد. اولین مورد این است که Ripple واقعاً قصد دارد ۲۵.۷ میلیون XRP بفروشد. دوم، Bitstamp یک شریک طولانی مدت در پشتیبانی از سیستم تراکنش بین المللی ریپل است. این نرم افزار روی RippleNet اجرا می شود، از XRP استفاده می کند و تا پاییز ۲۰۲۳ به عنوان نقدینگی درخواستی (ODL) شناخته می شد.

بعداً برای جذب مشتریان بیشتر و درک آسان محصول توسط خارجی ها، به سادگی به عنوان «ریپل پرداخت» تغییر نام داد.

قیمت XRP در محدوده باقی ماند

در همین حال، XRP به تلاش های خود برای عبور از محدوده ۰.۵۸ دلار و پشت سر گذاشتن این سطح مقاومت ادامه می دهد. XRP که در آخر هفته ۴.۵۳ درصد افزایش یافت، به ۰.۵۹ دلار رسید، اما پس از آن معکوس شد و شروع به سقوط کرد.

در حالی که کاهش قیمت از یکشنبه تا به امروز ۳.۶۶ درصد بوده است، XRP سه بار افزایش شدیدی را انجام داد، اما با دیوار مقاومتی قوی مواجه شد و هر بار به زیر سطح ۰.۵۸ دلار سقوط کرد.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا