🚨 اخبار ارز دیجیتال

ریپل تجارت دارایی های FTX را در نظر می گیرد: برد گارلینگ هاوس

برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، گفت که به شرکت هایی علاقه مند است که به مشتریان تجاری متعلق به FTX خدمات ارائه می دهند.

براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، ظاهراً علاقه مند به خرید بخشی از صرافی در حال سقوط FTX است.

به عنوان یکی از تماشاگران کنفرانس ریپل در لندن در ۱۶ و ۱۷ نوامبر، گارلینگ هاوس به ساندی تایمز گفت که سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX دو روز قبل از اعلام ورشکستگی شرکت با او تماس گرفته است. کسب و کار خود را نجات دهید

مدیر عامل ریپل گفت که در طول این تماس در مورد اینکه آیا کسب‌وکارهای تحت مالکیت FTX وجود دارد که ریپل بخواهد مالک آن باشد، بحث کردند.

بخشی از گفتگوی من این بود که آیا او به نقدینگی نیاز دارد، شاید کسب‌وکاری را خریداری کرده یا دارد که ما می‌خواهیم مالک آن باشیم. […] آیا برخی از آنها را از او می خریدی؟ من قطعاً فکر می کنم روی میز بود.”

اما Garlinghouse اذعان دارد که اکنون که FTX برای ورشکستگی فصل ۱۱ در ایالات متحده ثبت نام کرده است، یک معامله بالقوه برای تجارت FTX “بسیار متفاوت از یک به یک” است.

او افزود: “من نمی گویم که ما آن چیزها را در نظر نخواهیم گرفت. مطمئناً این کار را انجام می دهیم. اما این راه برای تجارت سخت تر است.”

پرونده ورشکستگی دلاور شامل حدود ۱۳۰ شرکت وابسته به FTX، از جمله FTX.US بود.

برخی از شرکت‌های تابعه که در این فرآیند گنجانده نشده‌اند عبارتند از تهاتر ارزهای دیجیتال LedgerX، FTX Digital Markets، FTX Australia Pty و پردازشگر پرداخت FTX Express Pay.

گارلینگ هاوس گفت که علاقه مند به خرید قطعات برای خدمات رسانی به مشتریان تجاری است.

Cointelegraph برای نظر بیشتر با ریپل تماس گرفته است، اما تا زمان انتشار پاسخی دریافت نکرده است.

مربوط: Sam Bankman-Fried به روز رسانی سرمایه گذاران: او “بیش از حد اعتماد به نفس و بی دقت” بود و ادعای اهرم ۱۳ میلیارد دلاری داشت.

به نظر می رسد مدیران ریپل، مانند بسیاری از افراد در صنعت، آخرین تحولات حماسه FTX را دنبال می کنند.

در ۱۰ نوامبر، مدیر ارشد فناوری ریپل، دیوید شوارتز، در توییتر پیامی به کارمندان FTX ارسال کرد و اظهار داشت که تا زمانی که آنها در انطباق، امور مالی یا اخلاق تجاری درگیر نباشند، ریپل کاری برای آنها انجام نخواهد داد. که جا برایش هست ”

FTX اخیراً شرکت مدیریت بازسازی Kroll را به عنوان نماینده خود منصوب کرده است تا کلیه ادعاها علیه FTX را پیگیری کند و اطمینان حاصل کند که طرفین از تحولات در سراسر پرونده ورشکستگی فصل ۱۱ مطلع می شوند.نویسنده: Felix Ng

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا