اخبار ارز دیجیتال

Ripple به‌روزرسانی اصلی را در راه‌اندازی زنجیره جانبی XRP Ethereum به اشتراک می‌گذارد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

RippleX در یک توییت، آخرین به‌روزرسانی زنجیره جانبی XRP Ledger EVM را که توسط شرکت فناوری بلاک چین توسعه یافته است، به اشتراک گذاشت. سیستم همتا با همکاری ریپل

به موازات آن، RippleX در حال انتشار به‌روزرسانی است که در مورد پیشرفت و اخبار آتی Peersyst بحث می‌کند. Peersyst تاکید کرد که سال ۲۰۲۴ نزدیک‌تر از همیشه به راه‌اندازی زنجیره جانبی EVM برای XRP Ledger نزدیک‌تر است.

تیم RippleX قبلاً اصلاحیه عمومی XChainBridge را منتشر کرده است که اکنون برای رای گیری باز است. این یک پیش نیاز ضروری برای راه اندازی زنجیره جانبی EVM است و اعتباردهندگان در حال حاضر ۷ رای از ۲۸ رای مورد نیاز را به صندوق داده اند.

در مورد کارهای انجام شده تاکنون، Peersyst اظهار داشت که زنجیره جانبی از همیشه پیشرفته تر است. پس از ممیزی با اسقف فاکس، ممیزی دوم انجام شد و جزئیات به زودی منتشر خواهد شد.

آخرین به‌روزرسانی‌ها در حال ارائه هستند و Cosmos SDK به‌روزرسانی بلاک چین را دریافت کرده است. اعتبار سنجی ها به زودی می توانند به این ارتقا که شامل نسخه ۰.۴۷ Cosmos و EIP3855 اتریوم می شود رأی دهند.

علاوه بر این، نسخه جدیدی از پل در راه است که به کاربران این امکان را می دهد تا توکن های موجود در زنجیره جانبی EVM را به صورت خودکار و پویا به XRP Ledger پل بزنند. این امر زنجیره جانبی EVM را قادر می‌سازد تا به عنوان دروازه و اتصال به سایر EVMها عمل کند، تراکنش‌ها را ساده کرده و استفاده از تمام توابع XRP Ledger Mainnet را برای همه این دارایی‌ها تسهیل می‌کند.

یک رابط کاربری جدید نیز برای بهبود قابلیت استفاده و امکان پل زدن پویا بین هر زنجیره جانبی، کیف پول و توکن پیاده سازی شده است. در همین حال، یک پل SDK برای کمک به توسعه دهندگان برای ایجاد برنامه هایی که از پل برای دسترسی به هر دو شبکه استفاده می کنند، پیاده سازی شده است.

همچنین آخرین نسخه Blockscout Explorer در حال توسعه است. علاوه بر UX/UI بهبود یافته و سایر عملکردهای اضافی برای اعتبارسنجی و اجرای قراردادهای هوشمند، کاوشگر همچنین نمای پویا جدیدی از dApps ارائه خواهد کرد.

در اوایل ژانویه، توسعه‌دهندگان XRP Ledger از انتشار نسخه ۲.۰ موج‌دار خبر دادند که شامل دو بهبود عمده است: XLS-38 Cross-Chain Bridge و XLS-40 Decentralized Identity.

پل Cross-Chain به XRP و توکن های قابل مبادله صادر شده در XRPL اجازه می دهد تا به طور یکپارچه بین زنجیره های جانبی XRPL Mainnet و XRPL و همچنین بین XRPL Mainnet و زنجیره جانبی EVM آینده حرکت کنند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا