🚨 اخبار ارز دیجیتال

Ripple از کسب سریع تراست Fortress Trast خبر داد

یک نقض امنیتی چند میلیون دلاری شامل یک فروشنده شخص ثالث، خرید Fortress Trust توسط ریپل در ۸ سپتامبر را تسریع کرد.

خرید Fortress Trust توسط شرکت فناوری مالی Ripple در ۸ سپتامبر فراتر از یک معامله اکتسابی بود.معاملات چند ساعت پیش با یک حادثه امنیتی شتاب گرفت گرفتار ریپل به کوین تلگراف تایید کرد که یک فروشنده تجزیه و تحلیل شخص ثالث برای Fortress است.

یکی از نمایندگان ریپل گفت، مذاکرات بین دو شرکت هفته گذشته پس از نقض ابزارهای ابری یک فروشنده تجزیه و تحلیل شخص ثالث تشدید شد. اسکات پرسل، مدیر عامل Fortress در مصاحبه ای با مجله Fortune گفت که این شرکت در نتیجه این حادثه بین ۱۲ تا ۱۵ میلیون دلار ضرر کرده است. اکثریت وجوه بیت کوین (BTC) با مقادیر کمی USD Coin (USDC) و Tether (USDT) بود.

ریپل که از سال ۲۰۲۲ در Fortress سرمایه گذاری کرده است، مجبور شد برای کامل کردن مشتریان خود وارد عمل شود.

”[T]فرصت او برای ریپل در درازمدت منطقی است. خوشبختانه، Ripple در موقعیتی قرار دارد که می‌تواند به سرعت برای تکمیل مشتریان خود حرکت کند و هیچ نقضی در فناوری یا سیستم‌های Fortress رخ نداده است. همانطور که در توییت ذکر شد، فورترس بلافاصله پس از وقوع این حادثه به مشتریان اطلاع داد. ”

مربوط: ریپل Fortress Trust را برای گسترش سبد مجوزها در ایالات متحده خریداری می کند

این حادثه باعث ایجاد جنجال در سراسر جامعه ارزهای دیجیتال شد. مدیر عامل BitGo مایک بلشه گفت X (توئیتر سابق) گفت که “فورترس در مورد آنچه واقعاً اتفاق افتاده است صراحتاً اظهار نظر نکرده است” و این شرکت “واقعیت ها را حذف می کند” و با گفتن اینکه هیچ وجهی به سرقت نرفته است “رویدادها را کم اهمیت جلوه می دهد.” ادعا کرد که این کار را انجام داده است. BitGo گفت که دارایی های تحت مدیریت آن تحت تأثیر قرار نگرفته است.

کوین لهتینیتی، یکی از بنیانگذاران قلعه، اظهارات بلشی را به عنوان “اظهارات گمراه کننده” نامید و اصرار داشت که BitGo “به طور کامل از ابتدا درگیر بوده است.” علاوه بر این، او به پیشنهاد خرید از BitGo به Fortress اشاره کرد و گفت:[You] به نظر می رسد اسکات از این موضوع ناراحت است. [Fortress’ CEO] من ریپل را به معامله پیشنهادی شما انتخاب کردم. ”

هفته گذشته، ریپل برنامه‌های خود را برای سرمایه‌گذاری بیشتر در گروه Fortress، از جمله بحث‌های جاری با شرکت مادر Fortress Blockchain Technologies و Fortress Pay اعلام کرد. یکی از نمایندگان شرکت در بیانیه ای به کوین تلگراف گفت:

“Fortress در ماه‌های اخیر در حال مذاکره با تعدادی از طرف‌ها بوده است زیرا ما به دنبال اصلاح و توسعه تجارت پرداخت خود (FortressPay) هستیم. این اولین بار نبود.”

مجله: چگونه از ارزهای دیجیتال خود در بازارهای بی ثبات محافظت کنید – بیت کوین OG و کارشناسان افکار خود را به اشتراک می گذارند


نویسنده: Ana Paula Pereira
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا