🚨 اخبار ارز دیجیتال

وکلا: پرونده Ripple جدی تر از همیشه در میان سرکوب های Coinbase و Binance SEC


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

وکلای رمزارز به کوین تلگراف گفتند که آیا XRP به عنوان یک امنیت در دعوای حقوقی Ripple حکم می‌کند یا نه، مطمئناً بر دو شکایت اخیر مبادلات رمزنگاری تأثیر خواهد گذاشت.

وکلای کریپتو به کوین تلگراف گفتند که قاضی رسیدگی کننده به دعاوی کوین بیس و بایننس از نزدیک بر نتیجه دعوای SEC علیه ریپل نظارت خواهد کرد.

ریپل از دسامبر ۲۰۲۰ در یک نبرد قانونی با SEC بوده است. رگولاتورها ادعا می کنند که ریپل از سال ۲۰۱۳ اوراق بهادار ثبت نشده را از طریق XRP (XRP) عرضه کرده است.

در ۶ ژوئن، SEC همچنین از Coinbase به دلیل ارائه اوراق بهادار ثبت نشده شکایت کرد. یک روز قبل، شکایتی علیه بایننس تنظیم کرد که حاوی اتهامات مشابهی بود.

وکیل جیمز مورفی، که در توییتر به عنوان “MetaLawMan” شناخته می شود، در یک سری توییت در ۹ ژوئن گفت که اگر نتیجه برای ریپل مطلوب باشد، “کل پایه شکایت SEC علیه کوین بیس و بایننس این خواهد بود که “ممکن است آسیب ببیند”. ،” او گفت.

با این حال، او همچنین هشدار داد “قبل از اینکه کسی خیلی هیجان زده شود”، حکم قاضی تورس در پرونده ریپل یک “سابقه الزام آور قانونی” برای دعاوی اخیر ایجاد نخواهد کرد.

این بدان معناست که قضات در دعاوی Coinbase و Binance “مجبور نیستند که یکسان رای دهند” زیرا فقط تصمیمات دادگاه استیناف و دیوان عالی دارای اهمیت هستند.

جان دیتون، وکیل طرفدار XRP، در صحبت با Cointelegraph معتقد است که SEC “به خوبی آگاه است” که حکم قاضی تورس در پرونده ریپل “در آینده نزدیک” علنی خواهد شد.

دیتون معتقد است که SEC عمداً این شکایت‌های جدید را پیش از نتیجه‌گیری در صورتی که تنظیم‌کننده‌ها با نتیجه نامطلوب در پرونده ریپل مواجه شوند، تشکیل داده است، و اظهار داشت: وجود دارد

فکر می‌کنم SEC می‌خواست این شکایت‌ها را قبل از تصمیم‌گیری در صورتی که برای SEC نتیجه بدی داشته باشد و شتاب سیاسی و قانونی را از دست بدهد، تشکیل دهد.»

مورفی معتقد است قاضی پرونده کوین بیس، قاضی ریردون، در تعیین اینکه آیا XRP یک امنیت است یا خیر، بسیار دقیق عمل خواهد کرد و هر دو در یک دادگاه پایین منهتن هستند.

او معتقد است که ریردون از همان استدلال پیروی می کند که آیا ۱۳ توکن ذکر شده در شکایت کوین بیس اوراق بهادار هستند یا خیر، و اگر نتیجه برای SEC مطلوب باشد، ممکن است در جهتی باشد. .

بیل مورگان، مشاور Morgan Mac Lawyers و یک وکیل دوستدار XRP نیز گفت که پرونده Ripple می‌تواند پیامدهایی برای پرونده‌های Binance و Coinbase داشته باشد.

مورگان توضیح داد که نتیجه شکایت ریپل می تواند برای صنعت یا SEC “منافع” باشد.

“اگر آنها در دعوای ریپل به سختی شکست بخورند، یک قضاوت اساسی علیه کوین بیس خواهند داشت و بایننس از آن استفاده خواهند کرد.”

مربوط: تلفن وکیل با پشتیبانی XRP برای تبلیغ توکن های LAW هک شد

دیتون اشاره کرد که او در واقع پیش‌بینی کرده بود که SEC در سال ۲۰۲۲ از کوین‌بیس و بایننس شکایت خواهد کرد، «زیرا SEC به شکایت از ریپل و XRP نزدیک بود.

با این حال، او معتقد است که اگر موسسات مالی بزرگ سهم بیشتری در بازار کریپتو داشته باشند، SEC اقدامات خود را علیه شرکت‌های ارز دیجیتال تضعیف خواهد کرد.

او گفت: «اگر جی‌پی مورگان، گلدمن ساکس و سایر بازیگران سنتی بخش بزرگ‌تری از بازار ارزهای دیجیتال را به دست آورند، SEC منطقی‌تر خواهد بود.

مجله: XRP طرفدار وکیل جان دیتون “BTC 10x، ETH 4x”: تالار مشاهیر آتشنویسنده: Ciaran Lyons

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا