اخبار ارز دیجیتال

SBI فناوری حواله ریپل را به بانک‌هایی در ویتنام، اندونزی و فیلیپین گسترش می‌دهد

دوره های اندرو تیت

SBI Remit از XRP به عنوان ارز پل استفاده می کند و امکان ارسال سریعتر و مقرون به صرفه تر را به چندین کشور در جنوب شرقی آسیا فراهم می کند.

شرکت هلدینگ مالی ژاپنی SBI Group اعلام کرده است که بازوی خدمات حواله بین المللی SBI Remit با Ripple و SBI Ripple Asia برای ارائه خدمات حواله XRP (XRP) به حساب های بانکی در چندین کشور آسیای جنوب شرقی شریک خواهد شد.

این شرکت در اطلاعیه خود تاکید کرد که SBI Remit از سال 2017 از سرویس پرداخت ریپل برای حواله های بین المللی استفاده می کند. علاوه بر این، SBI Remit یک راه حل مبتنی بر ارز دیجیتال را در سال 2021 معرفی کرد و ادعا کرد که این اولین بار در ژاپن است که یک سرویس حواله از XRP به ارز دیجیتال ارائه می دهد. کیف پول فیلیپینی

به روز رسانی جدید خدمات فناوری پرداخت را به حساب های بانکی در فیلیپین، ویتنام و اندونزی گسترش می دهد. از طریق این برنامه، SBI Remit از XRP به عنوان ارز پل استفاده می کند و امکان ارسال سریع و مقرون به صرفه را فراهم می کند.

بر اساس این اطلاعیه، SBI انتظار دارد با توجه به بالا بودن حجم حواله‌ها به حساب‌های بانکی در کشورهای فوق، اجرای آن تسریع شود. در همین حال، SBI همچنین تاکید کرد که با شرکت راه حل های پرداخت فرامرزی Tranglo برای فعال کردن این توسعه همکاری کرده است.

SBI تاریخ دقیقی را اعلام نکرد که این سرویس چه زمانی در دسترس خواهد بود، اما این شرکت تاکید کرد که انتظار می‌رود اواخر این ماه عرضه شود.

مربوط: پروژه دلار دیجیتال آزمایشی حواله خرده فروشی CBDC را با Western Union تکمیل می کند

خدمات ریپل علیرغم دعاوی جاری در ایالات متحده، همچنان در ژاپن پذیرفته می شود. در 17 آوریل، بانک های ژاپنی Yamaguchi Bank، Momiji Bank و Kitakyushu Bank شروع به پشتیبانی از سرویس انتقال پول مبتنی بر Ripplenet به نام MoneyTap P2P کردند. این بانک ها روی هم بیش از 170 شعبه محلی دارند و از بزرگترین بانک های کشور محسوب می شوند.

مجله: Crypto City: راهنمای اوزاکا، دومین شهر بزرگ ژاپننویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا