اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل Coinbase گفته است که حکم ریپل و ETF های رمزنگاری «فوریت زیادی» در میان قانونگذاران ایجاد کرده است.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

برایان آرمسترانگ، مدیر عامل کوین بیس، گفته است که هم نماینده مکسین واترز و هم پاتریک مک‌هنری در حال بررسی قوانینی برای تنظیم دارایی‌های دیجیتال هستند.

برایان آرمسترانگ، مدیرعامل کوین‌بیس، گفته است که قانون‌گذاران ایالات متحده پس از بحث و گفتگو با مقامات کلیدی، دوباره بر شفاف‌سازی مقررات در فضای ارزهای دیجیتال تمرکز می‌کنند.

Axios در 24 ژوئیه گزارش داد که آرمسترانگ در 20 ژوئیه قبل از بحث و رأی گیری در مورد لایحه ای با هدف شفاف سازی مقررات در مورد دارایی های دیجیتال با قانونگذاران ایالات متحده ملاقات کرد. طبق گزارش ها، مدیر عامل Coinbase گفت که در پی شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) علیه ریپل، که دادگاه گفت توکن XRP به سختی به عنوان یک اوراق بهادار شناخته می شود، در میان اعضای کنگره “تنش زیادی” وجود دارد.

آرمسترانگ گفت: «پاتریک مک‌هنری، نماینده مجلس بسیار متعهد به قانون است. تا آنجا که من می دانم، ماکسین واترز عمیقاً در مورد این موضوع فکر می کند. […] فکر می‌کنم حادثه ریپل این فوریت را بسیار افزایش داده است. همینطور برنامه های بیت کوین ETF که اخیراً از BlackRock، Fidelity و شرکت های خدمات مالی بزرگ دیده ایم. “

چندین لایحه در مورد ارزهای دیجیتال و بلاک چین در حال حاضر در مجلس و سنا در حال بررسی است، از جمله قانون نوآوری مالی و فناوری برای قرن بیست و یکم، قانون نوآوری مالی مسئول، قانون ضد پولشویی دارایی دیجیتال، و قانون ساختار بازار دارایی دیجیتال. به گفته آرمسترانگ، SEC. v. تصمیم ریپل باعث ایجاد «خوشبینی که نباید دست کم گرفت»، قانونگذاران را بر آن داشت تا به جای تکیه بر تصمیمات دادگاه، اقدامات قانونی را در نظر بگیرند.

مربوط: تاریخ استدلال اول دعوی کوین بیس علیه SEC تایید شد

کوین بیس با شکایتی از سوی SEC مواجه است که صرافی ارزهای دیجیتال را به نقض قوانین اوراق بهادار در ژوئن پس از اطلاع ولز در ماه مارس متهم کرد. تعدادی از مدیران کوین‌بیس علناً این اتهامات را محکوم کرده‌اند و استدلال می‌کنند که این کمیسیون تحت یک رویکرد «قانون‌گذاری از طریق اجرا» در مورد ارزهای دیجیتال عمل می‌کند.

در ماه مه، کوین بیس اعلام کرد که قصد دارد در 19 ژوئیه یک “Stand for Crypto Day” در واشنگتن دی سی برگزار کند. به نظر می رسد این یک تجمع یا اعتراض با هدف متقاعد کردن قانونگذاران برای حمایت از سیاست های ارز دیجیتال باشد. آرمسترانگ تقریباً در همان زمان در پایتخت بود، اما عدم فعالیت مرتبط در کانال‌های رسانه‌های اجتماعی کوین‌بیس نشان می‌دهد که این رویداد ممکن است اتفاق نیفتاده باشد یا رویکردی متفاوت با آنچه پیشنهاد شده بود، باشد.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر تصمیم نهایی را دارد؟

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا