🚨 اخبار ارز دیجیتال

ریپل ۲۰ روز پس از اعلام، از خرید Fortress خارج می شود

براد گارلینگ هاوس، مدیر عامل Ripple، اخبار مربوط به X را به اشتراک گذاشت و گفت که این شرکت به عنوان سرمایه گذار در Fortress Trust باقی خواهد ماند.

کمتر از ۲۰ روز پس از اعلام تصاحب Fortress Trust، که گفته می شود استخر مجوز خود را در ایالات متحده گسترش می دهد، شرکت فناوری مالی Ripple از این معامله خارج می شود.

براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل Ripple در ۲۸ سپتامبر در X (توئیتر سابق) اعلام کرد که در حالی که ریپل سهامدار شرکت مادر Fortress Trust، Fortress Trust است، پس از آن، ما تصمیم گرفتیم که خرید کامل را ادامه ندهیم. فناوری بلاک چین

به گزارش کوین تلگراف، ریپل برای اولین بار این خرید را در ۸ سپتامبر اعلام کرد و حتی خودی های شرکت نیز از این خبر شگفت زده شدند. در آن زمان، ریپل برنامه‌هایی را برای تصاحب شرکت‌های دیگر در گروه Fortress، از جمله شرکت وابسته به آن Fortress Pay، فاش کرد.

چند روز بعد، Fortress Trust اذعان کرد که این اکتساب توسط یک حادثه امنیتی مربوط به یک فروشنده تجزیه و تحلیل شخص ثالث آغاز شده است. اسکات پرسل، مدیر عامل Fortress در مصاحبه ای با Fortune گفت که این شرکت در نتیجه این حمله بین ۱۲ تا ۱۵ میلیون دلار ضرر کرده است. اکثریت وجوه بیت کوین (BTC) با مقادیر کمی USD Coin (USDC) و Tether (USDT) بود. ریپل، که از زمان آغاز به کار خود در سال ۲۰۲۲ در قلعه سرمایه گذاری کرده است، مجبور شد برای تکمیل مشتریان خود وارد عمل شود.

پرسل در اظهارنظرهای خود به کوین تلگراف گفت که لغو ادغام “بسیار مهم” نیست. او گفت که تغییر در پلان ها به حادثه امنیتی ارتباطی ندارد. آنها سرمایه گذاران و شرکای بزرگی در قلعه بوده اند و هیچ چیز در آنجا تغییر نخواهد کرد. دریافت کردم.

کوین تلگراف با ریپل تماس گرفت، اما این شرکت از اظهار نظر فراتر از پست X مدیرعامل خودداری کرد.

ریپل به نبرد حقوقی پرمخاطب خود با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ادامه می دهد و شکست این معامله به طور بالقوه می تواند به نفع سایر شرکت های مرتبط با فورتس باشد.

به عنوان مثال، سوان بیت کوین در حال کار بر روی یک سرمایه گذاری مشترک با BitGo برای ایجاد یک شرکت اعتماد ویژه بیت کوین در ایالات متحده است که در انتظار تایید نظارتی است. Fortress Trust نگهبانی سوابق سوان را فراهم می کند. با شکست این معامله، سوان دیگر در عملیات ریپل در کشور شرکت نخواهد کرد.

مجله: کارآگاه بلاک چین – Chainalysis پس از فروپاشی کوه Gox متولد شد


نویسنده: Ana Paula Pereira
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا