🚨 اخبار ارز دیجیتال

ریپل اصولاً با خدمات دارایی دیجیتال در سنگاپور موافق است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

ریپل گفت که این تایید “در اصل” به آن کمک می کند تا سرویس “نقدینگی بر اساس تقاضا” خود را که برای تامین نقدینگی XRP برای مشتریان خود استفاده می کند، گسترش دهد.

شرکت پرداخت مبتنی بر بلاک چین، ریپل، مجوز قانونی اصولی را از رگولاتور مالی سنگاپور دریافت کرده است تا پرداخت‌های دارایی دیجیتال و محصولات توکن را در ایالت-شهر ارائه دهد.

ریپل در بیانیه ای در ۲۲ ژوئن تاییدیه اداره پول سنگاپور (MAS) را تایید کرد. این تاییدیه به شرکت تابعه این شرکت، Ripple Markets Asia Pacific، اجازه می دهد تا نقدینگی درخواستی خود (ODL) را بیشتر گسترش دهد. ODL به مشتریان Ripple کمک می کند تا XRP را بدون بانک به عنوان واسطه در سراسر جهان جابجا کنند.

این شرکت بر اساس قانون خدمات پرداخت سنگاپور برای مجوز پرداخت های سازمانی درخواست داده است.

برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل ستایش کرد رگولاتور سنگاپور «رویکرد عمل‌گرایانه و نوآورانه اول» آن را برای خدمات مرتبط با ارزهای دیجیتال تحسین کرد و افزود که این کشور «دروازه‌ای برجسته» برای عملیات تجاری ریپل در منطقه آسیا و اقیانوسیه فراهم می‌کند.

استو آردروتی، مدیر ارشد حقوقی Ripple همچنین خاطرنشان کرد که “رهبری اولیه” سنگاپور راه را برای سایر تنظیم کنندگانی که به دنبال ایجاد “چارچوب طبقه بندی و مجوز واضح” هستند هموار می کند.

آردروتی توضیح داد که این تایید دسترسی مشتریان ریپل را افزایش می دهد.

“این تاییدیه نظارتی اصولی از MAS به ما امکان می دهد فناوری بلاک چین و رمزنگاری را برای حمایت بهتر از مشتریان آینده نگر خود که می خواهند یک سیستم مالی فراگیرتر و بدون مرز بسازند، اصلاح کنیم. تبدیل شوید.”

ریپل با موفقیت در سال ۲۰۲۲ تعداد کارمندان خود را در مقر آسیا و اقیانوسیه خود دو برابر کرده است زیرا پایگاه سنگاپور آن بیشترین سهم تراکنش های ODL را که از طریق ایالت-شهر جریان دارد، تجربه کرده است.

MAS کاغذ سفید Purpose Bound Money خود را در ۲۱ ژوئن منتشر کرد و استانداردهایی را برای شرکت های فین تک ارائه دهنده خدمات پول دیجیتال در سنگاپور پیشنهاد کرد.

سفر ریپل به سمت انطباق در سنگاپور نسبتاً عاری از موانع قانونی بوده است، اما نه در جاهای دیگر.

تیم حقوقی ریپل از دسامبر ۲۰۲۰ با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در ارتباط بوده است، پس از اینکه قانونگذاران از ریپل به دلیل ارائه XRP (توکنی که دفتر کل XRP را قدرت می دهد) به عنوان یک اوراق بهادار ثبت نشده شکایت کردند.

گارلینگ هاوس گفت که انتظار می رود در ماه های آینده در مورد این دعوای بزرگ تصمیم گیری شود.

مربوط: Ripple در مقابل SEC: آیا اسناد تازه منتشر شده می توانند تعادل را ایجاد کنند؟

در ۱۵ ژوئن، ریپل با بانک مرکزی کلمبیا، Banco Repubblica، برای اجرای آزمایشی ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) در دفتر کل XRP شریک شد.

این شرکت همچنین با بانک های مرکزی مونته نگرو و تایلند، همراه با بسیاری از بانک ها و موسسات مالی منطقه ای دیگر در سراسر جهان شریک است.

مجله: مقررات ارزهای دیجیتال – آیا رئیس SEC، گری جنسلر، تصمیم نهایی را دارد؟نویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا