اخبار ارز دیجیتال

شریک Ripple Axelar 81٪ در حالی که در بورس اوراق بهادار عمده فهرست شده است افزایش می یابد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در بازار پر نوسان ارزهای دیجیتال امروز، توکن AXL اکسلار پس از اعلام فهرست شدنش در Binance، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، ۸۱ درصد افزایش یافته است. اخبار این فهرست که مستقیماً از Binance منتشر شد، باعث موجی از فعالیت های معاملاتی شد و قیمت AXL را به ۲.۷۳ دلار در هر توکن رساند که نشان دهنده افزایش خیره کننده از سطح پیش از اعلام ۱.۴۹ دلار بود.

حرکت سریع قیمت یک اتفاق رایج در فهرست‌های بایننس است زیرا سرمایه‌گذاران افزایش نقدینگی و ریسک را پیش‌بینی می‌کنند. شایان ذکر است، یک معامله گر از این خبر استفاده کرد و تنها هشت دقیقه پس از اعلام فهرست، سود قابل توجهی به مبلغ ۵۶۰۲۸ دلار کسب کرد.

ظهور شهاب‌سنگ Axelar زمانی رخ داد که برای ایجاد ارتباطات زنجیره‌ای امن برای Web3 پدیدار شد. مجموعه ابزار و شبکه غیرمتمرکز پروژه با هدف تسهیل ارتباط یکپارچه بین برنامه های غیرمتمرکز (dApps) در بلاک چین های مختلف است.

چه چیزی در مورد Axelar (AXL) شناخته شده است؟

اوایل این هفته، Axelar با اعلام شراکت خود با ریپل خبرساز شد. هدف این همکاری افزایش قابلیت همکاری در XRP Ledger و هموار کردن راه برای توکن‌سازی دارایی‌های دنیای واقعی است. با استفاده از پروتکل Axelar، توسعه دهندگان به بیش از ۵۵ بلاک چین دسترسی خواهند داشت که توزیع زنجیره ای dApps را در XRPL امکان پذیر می کند.

این مشارکت بر تعهد Axelar به پیشبرد قابلیت همکاری بلاک چین و گسترش کاربرد برنامه های مالی غیرمتمرکز تاکید می کند.

از آنجایی که بازار ارزهای دیجیتال به تکامل خود ادامه می‌دهد، شراکت‌ها و فهرست‌بندی‌های استراتژیک Axelar در صرافی‌های بزرگی مانند Binance، آن را برای رشد و پذیرش بیشتر در اکوسیستم بلاک چین قرار می‌دهد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا