اخبار ارز دیجیتال

ریپل توکن سازی را در برنامه آزمایشی HKMA e-HKD با استفاده از پلتفرم جدید CBDC نشان می دهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

اداره پولی هنگ کنگ در حال بررسی موارد استفاده خرده فروشی CBDC مانند واگذاری سهام دارایی های املاک و مستغلات با استفاده از محصول جدید CBDC ریپل است.

ریپل با معرفی راه‌حل توکن‌سازی دارایی‌های مستغلات، به برنامه آزمایشی ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) دلار هنگ کنگ دیجیتال (e-HKD) مرجع پولی هنگ کنگ (HKMA) می‌پیوندد. این شرکت همچنین پلتفرم جدید CBDC را همزمان راه اندازی خواهد کرد.

ریپل قصد دارد با بانک Fubon تایوان و سایرین شریک شود تا با استفاده از نسخه خرده فروشی e-HKD CBDC، انتشار سهام با دارایی های توکن شده را نشان دهد. آزادسازی سرمایه، که به عنوان وام مسکن معکوس نیز شناخته می‌شود، تکنیکی است که در آن وام‌دهنده به مالک خانه اجازه دسترسی به سهام یک خانه را می‌دهد تا تنها در صورت فروخته شدن خانه یا فوت وام گیرنده، پرداخت‌ها سررسید شوند.

ریپل در بیانیه‌ای گفت که توکن‌سازی باعث کاهش اصطکاک در فرآیند انتشار سهام و افزایش قدرت پردازش بانک‌ها می‌شود. HKMA گفت که در به اصطلاح راه آهن دوم این برنامه شرکت می کند، که “عمیق در موارد استفاده، برنامه ها، اجراها و مسائل طراحی مربوط به e-HKD می پردازد.”

جیمز والیس، معاون ریپل در بخش تعاملات بانک مرکزی و CBDC گفت: «تجارب به دست آمده از آزمایش Rail 2 در تصمیم HKMA برای معرفی e-HKD (Rail 3) در تاریخ بعدی منعکس خواهد شد.» او به طور کتبی به Cointelegraph گفت. پرسش و پاسخ

مقاله مرتبط: سه بانک ژاپنی مانی تپ مبتنی بر ریپل را پذیرفته اند

این پروژه آزمایشی بر روی محصول جدید CBDC ریپل، پلتفرم ریپل CBDC، با استفاده از فناوری XRP Ledger و دفتر کل خصوصی جدید با ویژگی‌های پیشرفته از جمله تراکنش‌های آفلاین و استفاده از تلفن‌های هوشمند اجرا می‌شود. والیس افزود:

تمام مشارکت‌های برنامه آزمایشی قبلی ریپل، از جمله مونته‌نگرو، پالائو و بوتان، از پلتفرم CBDC استفاده خواهند کرد.

هنگ کنگ تحقیقات CBDC را در سال ۲۰۱۷ آغاز کرد. HKMA در پایان می‌گوید: «در حالی که به نظر نمی‌رسد e-HKD نقشی قریب‌الوقوع در بازار پرداخت‌های خرده‌فروشی فعلی بازی کند، ما معتقدیم که موارد استفاده امیدوارکننده برای e-HKD به زودی ظاهر خواهد شد.» مقالات اخیر

مجله: دیوید شوارتز ریپل ستون شکست حماسی را هرزنامه می فرستد — Reddit موفق شدنویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا