اخبار ارز دیجیتال

Ripple Meets Hedera: گفتگوی پیشگامانه رهبران رمزنگاری

فهرست

  • ما برای آینده ارزهای دیجیتال قوی تر متحد می شویم
  • چشم انداز مدیرعامل ریپل در داووس
مکس واکر-ویلیامز، بنیانگذار آزمایشگاه اتوپیا، اخیراً انجام شد مصاحبه ای روشنگر با دو رهبر کلیدی از Ripple و Hedera.

براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل و یکی از بنیانگذاران هدرا، دکتر. Leemon Baird برای بحث در مورد آینده صنعت به نیروهای خود پیوست.

این جلسه نشان دهنده یک پیشرفت قابل توجه برای فضای رمزنگاری است زیرا امکان افزایش همکاری و اتحاد در صنعت در حال ظهور را نشان می دهد.

ما برای آینده ارزهای دیجیتال قوی تر متحد می شویم

در طول مصاحبه، واکر-ویلیامز این دو شخصیت تاثیرگذار را گرد هم آورد تا در مورد پتانسیل رو به رشد همکاری در صنعت صحبت کنند.

گارلینگ هاوس به نمایندگی از ریپل بر اهمیت چنین مشارکت هایی تاکید کرد و گفت: “ما همچنین مطمئن خواهیم شد که شروع به صحبت در مورد اینکه آیا می توانیم همکاری کنیم یا خیر.”

قبل از این برد فوق الذکر X گفت که از گپ زدن در مورد توکن سازی در شبکه های اجتماعی بسیار لذت می برد.

چشم انداز مدیرعامل ریپل در داووس

در مصاحبه اخیر با CNBC در داووس، گارلینگ هاوس نظرات خود را در مورد آینده صنعت کریپتو و چالش های نظارتی به اشتراک گذاشت.

گارلینگ هاوس از رویکرد گری جنسلر، رئیس SEC انتقاد کرد و گفت: “من فکر می کنم گری جنسلر همین کار را بارها و بارها انجام می دهد و به نوعی فکر می کند که در دادگاه برنده خواهد شد.”

گارلینگ هاوس همچنین در مورد پیامدهای گسترده تر سیاست های فعلی SEC و تأثیر آنها بر اقتصاد ایالات متحده و رهبری جهانی آن در صنعت کریپتو صحبت کرد.

او بر اهمیت وضوح نظارتی، به ویژه برای فناوری های نوظهور مانند استیبل کوین ها تاکید کرد و پیشرفت نظارتی در ایالات متحده را تا سال ۲۰۲۴ پیش بینی کرد.

این دیدگاه با اجماع فزاینده در صنعت در مورد نیاز به یک چارچوب نظارتی متعادل که ضمن حمایت از سرمایه گذاران، نوآوری را تشویق می کند، سازگار است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا