🚨 اخبار ارز دیجیتال

ریپل کاربر بزرگ جدیدی را منتشر می کند، یکپارچه سازی XRP برای تماشا؟

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • ریپل مشتری بزرگی در مصر پیدا می کند
  • ریپل استاندارد حضانت را تصاحب می کند

@Wkahneman، یکی از اعضای شناخته شده (و با نام مستعار) جامعه ریپل در

در این گزارش آمده است که بانک بین‌المللی تجاری (CIP) که در مصر مستقر و در حال فعالیت است، با ریپل برای ادغام فناوری بلاک چین به منظور «بهبود کارایی پرداخت‌های فرامرزی» همکاری می‌کند. @Wkahneman به این فکر کرد که آیا بانک توکن XRP را نیز به عنوان بخشی از همکاری خود با ریپل ادغام خواهد کرد.

ریپل مشتری بزرگی در مصر پیدا می کند

@Wkahneman در موضوع توییتر خود اشاره می‌کند که قبل از پیوستن Commerical International Bank (CIB) به مصر، تنها کاربر تایید شده ریپل از مصر NBE (بانک ملی مصر) با همکاری صرافی ارز دیجیتال LuLu بود. این شریک ریپل مستقر در امارات متحده عربی است.

این صرافی بخشی از LuLu Financial Holdings است که در همان کشور مستقر است و شامل LuLu Money است. LuLu با بسیاری از بانک‌ها و مؤسسات مالی بزرگ محلی همکاری می‌کند تا به آنها کمک کند تا با استفاده از شبکه بلاک چین ریپل، RippleNet و توکن XRP مرتبط با ریپل، پرداخت‌های سریع و کم‌هزینه را تسهیل کنند.

بعداً در این تاپیک، @Wkahneman از شرکای دیگر ریپل (QNB، FAB و Attijariwafa) نام برد که مقر آنها در مصر است اما در خارج از آن کشور فعالیت می‌کنند. او به این نتیجه رسید که این سه مورد بعید است از XRP استفاده کنند.

طرفدار XRP با دقت اشاره کرد که CIB احتمالاً از XRP استفاده می کند زیرا هدف آن افزایش پرداخت های فرامرزی است.

ریپل استاندارد حضانت را تصاحب می کند

همانطور که U.Today قبلاً پوشش داده شد، دکاکورن بلاک چین ریپل اخیراً اعلام کرده است که استاندارد Custody، یک شرکت نظارتی متمرکز بر دارایی های دیجیتال را خریداری کرده است. این خرید با استراتژی ریپل برای انطباق با استانداردهای نظارتی ایالات متحده و هدف آن برای گسترش خط تولید خود برای ورود به بازارهای دست نخورده مطابقت دارد.

این معامله به Ripple کمک می‌کند تا مجوز دیگری را به مجموعه مجوزهایی که قبلاً در اختیار دارد، اضافه کند، از جمله New York BitLicense و مجوزهایی که به Ripple امکان انتقال وجوه در بیش از ۴۰ ایالت ایالات متحده را می‌دهد.

کسب استاندارد نگهبانی به ریپل اجازه می‌دهد تا از نیاز روزافزون به راه‌حل‌های بلاک چین و ارزهای دیجیتال برای موسسات مالی پشتیبانی کند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا