🚨 اخبار ارز دیجیتال

Ripple Labs برنده جایزه کمیاب در فناوری پرداخت، Ethereum Whales با کاهش قیمت ETH، XRP باعث افزایش ۱۲۵ درصدی حجم در میان سقوط بازار شد: Crypto News Digest توسط U.Today

با خواندن سه خبر برتر U.Today به آنچه در دنیای رمزنگاری اتفاق می افتد نگاهی بیندازید.

Ripple Labs یک پیروزی نادر در فناوری پرداخت به دست آورد

ریپل در یک پست اخیر در حساب رسمی X گفت: اعلام کرد برنده جایزه پیشرفت فین تک ۲۰۲۴. همانطور که توضیح داده شد پست کردناین شرکت در دو بخش بهترین پلتفرم پرداخت برون مرزی و بهترین بستر زیرساختی دیفای جایزه دریافت کرد. شناخته شدن به عنوان بهترین پلتفرم پرداخت برون مرزی برای Ripple اهمیت زیادی دارد و آن را در صدر راه حل های نوآورانه در صنعت پرداخت های B2B قرار می دهد. دیگر برندگان قابل توجه در این بخش Corpay برای بهترین بستر پرداخت B2B و Papaya Global برای بهترین محصول پرداخت B2B بودند. علیرغم ماهیت خارق‌العاده این دستاورد، نتوانست قیمت XRP، توکن مرتبط با ریپل را افزایش دهد. در زمان نگارش مقاله، XRP با توجه به CoinMarketCap با ۰.۵۹۵ دلار نسبتا پایین معامله می شود.

نهنگ‌های اتریوم به دلیل کاهش قیمت اتریوم درآمدهای زیادی کسب می‌کنند

در حالی که بازار کریپتو نوسانات را تجربه می کند، دارندگان بزرگ یا نهنگ های اتریوم، به پول نقد تبدیل می شود میلیون ها دلار قبل از کاهش قیمت ETH. داده های ارائه شده توسط Spot on Chain نشان می دهد در چهار روز گذشته، سه سرمایه گذار هوشمند اتریوم ۲۶۹۴۶ اتریوم به ارزش ۹۵.۷ میلیون دلار فروختند. آنها با هم ۳۹ میلیون دلار سود کردند. این حرکت ها در زمانی انجام می شود که قیمت ETH از ابتدای هفته بیش از ۱۱ درصد کاهش یافته است. اتریوم که هفته گذشته به بالاترین سطح دو ساله خود یعنی ۴۰۹۳ دلار رسید، شاهد فروش گسترده ای بود که باعث شد قیمت آن به ۳۲۰۰ دلار در هر ETH کاهش یابد. همانطور که توسط CoinGlass گزارش شده است، در ۲۴ ساعت گذشته معامله گران پوزیشن هایی بالغ بر ۱۲۰ میلیون دلار را نقد کردند. ۸۵ درصد از این ها موقعیت های خرید بودند که نشان دهنده موجی از فروش و سود گرفتن در بین سرمایه گذاران است. افزایش خروج پول توسط نهنگ‌های ETH در طول کاهش قیمت، نگرانی‌هایی را در مورد جهت‌گیری آینده اتریوم و بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال افزایش می‌دهد.

XRP باعث افزایش ۱۲۵ درصدی حجم در بحبوحه سقوط بازار می شود

XRP با وجود شرایط آشفته ای که در حال حاضر بازار کریپتو تجربه می کند در آتش است افزایش ۱۲۵ درصدی در حجم معاملات بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط CoinMarketCap، دیروز XRP رشد ۱۳۸ درصدی را در حجم معاملات ۲۴ ساعته نشان داد و در مجموع به ۳.۹۶ میلیارد دلار رسید. افزایش حجم معاملات XRP در زمان حساسی برای بازار ارزهای دیجیتال رخ می‌دهد که شاهد کاهش شدید ارزش دارایی‌های دیجیتال اصلی بوده و توجه سرمایه‌گذاران و تحلیلگران را به خود جلب کرده است. چندین عامل وجود دارد که می تواند باعث افزایش حجم XRP شود، اما دلیل دقیق آن مشخص نیست. اول، ممکن است سرمایه‌گذارانی از قیمت‌های پایین برای پیش‌بینی بهبود احتمالی سود ببرند. دوم، افزایش فعالیت ممکن است نشان دهنده تجدید علاقه به XRP با وجود سقوط در بازار کلی باشد.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا