🚨 اخبار ارز دیجیتال

نوآوری پرداخت ریپل لبز توسط جامعه زیر سوال رفته است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اعضای جامعه Ripple Labs Inc صبر خود را با این شرکت از دست می‌دهند، زیرا بسیاری متوجه می‌شوند که فناوری پرداخت آن به بهترین شکل ممکن در حال تکامل نیست.

ریپل و واکنش آشکار جامعه

در یکی از او اولین پست ها شرکت پرداخت آمریکایی تعهد خود را برای ایجاد نوآوری مالی در اواخر امسال تکرار کرد و نشان داد که چگونه مشاغل خدمات فناوری اطلاعات می توانند از فناوری آن برای پیشرفت استفاده کنند.

در این پست، آزمایشگاه‌های ریپل سه راه کلیدی برای استفاده کسب‌وکارهای فناوری اطلاعات از راه‌حل‌های پرداخت را شرح دادند. اینها شامل تسهیل پرداخت‌های فروشنده می‌شود، زیرا فروشندگان به سیستمی نیاز دارند که بتواند بدون توجه به تفاوت‌های منطقه زمانی شبانه‌روز کار کند. معاملات پرداخت فوری ارزان تر و به طور کلی افزایش شفافیت.

در حالی که این راه حل ها شگفت انگیز هستند، اعضای انجمن XRP خاطرنشان کردند که این شرکت بیش از سه سال است که به همین گفتگو ادامه می دهد. در حالی که بحث در جامعه ریاکارانه است و برخی از نوآوری‌های ریپل کاملاً حمایت می‌کنند، دلیل اصلی اکثر شاکیان حرکت قیمت XRP است.

قیمت XRP در مقایسه با سایر آلتکوین های برتر مانند Solana (SOL) که ارزش های پیشنهادی مشابهی را ارائه می دهند، نسبتا ضعیف است. قیمت XRP تنها ۸۱.۵۳ درصد به صورت سالانه در مقایسه با بیش از ۸۰۸ درصد برای Solana مدیریت شده است.

اتصال پیچیده ریپل و XRP

برای بسیاری از اعضای جامعه ناشناخته است، ریپل لبز صادرکننده XRP نیست، علیرغم اینکه این سکه به شدت برای سرویس پرداخت ریپل، در میان راه حل های دیگر، استفاده می شود.

این شرکت تا حدی توسط قاضی آنالیسا تورس از فروش XRP به سرمایه گذاران خرد به عنوان اوراق بهادار ثبت نشده تهاتر شد. این تصمیم مهم، که در ژوئیه گذشته اتخاذ شد، اولین کمک بزرگ برای شرکت از زمانی بود که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) از شرکت به دلیل فروش اوراق بهادار ثبت نشده در دسامبر ۲۰۲۰ شکایت کرد.

کنترل ریپل بر عرضه بزرگ XRP که در امان است همچنین باعث می‌شود که برخی از اعضای جامعه نسبت به چشم‌انداز قیمت سکه پاسخگو باشند.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا