🚨 اخبار ارز دیجیتال

آزمایشگاه‌های ریپل میلیون‌ها XRP را فوراً جابه‌جا کردند تا قیمت را بالا ببرند یا کاهش دهند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

داده‌های Whale Alerts نشان می‌دهد که شرکت پرداخت‌های بلاک چین آمریکایی Ripple Labs Inc. پس از انتقال میلیون‌ها XRP به یک صرافی برتر، ترس از فروش جدید را ایجاد کرد.

جزئیات انتقال XRP آزمایشگاه Ripple

طبق داده‌های Whale Alerts، ریپل در مجموع ۲۷,۷۰۰,۰۰۰ XRP به ارزش تقریبی ۱۴,۴۸۲,۳۱۵ دلار در زمان تکمیل انتقال یا میانگین قیمت ۰.۵۲۲۳ دلار برای هر XRP جابه‌جا کرد.

اگرچه داده‌ها نشان می‌داد که وجوه از یک کیف پول ناشناخته منتقل شده‌اند، بررسی بیشتر Bithomb Explorer نشان داد که آزمایشگاه‌های ریپل آدرس ارسال را با سابقه‌ای به فوریه ۲۰۲۲ ثبت کرده است.

تراکنش‌ها نشان‌دهنده جریان خروجی ثابت از کیف پول ارسالی است که به نظر می‌رسد آدرس بزرگی است که آزمایشگاه‌های ریپل از آن برای پرداخت نقدی پیشنهادات خود استفاده می‌کنند.

از لحاظ تاریخی، ریپل لبز Bitstamp را به عنوان یکی از صرافی های برتر که در آن دارایی های خود را نقد می کند، ترجیح می دهد. در حالی که کنار گذاشتن XRP همچنان یک روند است، باید دید که آیا این انحلال‌ها ادامه خواهند داشت یا خیر.

غیرمعمول نیست که آزمایشگاه های ریپل فروش زیادی را ببینند، به خصوص در نسخه های امانی یک بار در ماه. اگرچه صرافی‌های کوچک به طور قطعی معاملات را برای یک هدف خاص برچسب‌گذاری نمی‌کنند، اما تغییرات نشان می‌دهد که انحلال‌ها ممکن است عملیاتی و تا حدی برای اهداف افزایش نقدینگی باشد.

حساسیت قیمت XRP

این انتقال یکی از بسیاری از معاملات نهنگ است که در چند هفته گذشته در اکوسیستم XRP ثبت شده است. این به طور قابل توجهی به تقویت عرضه ارز دیجیتال کمک کرده است زیرا به سمت نقدینگی می رود در حالی که سایرین به تثبیت قیمت آن کمک می کنند.

این حرکت فعلی XRP توسط ریپل در زمانی انجام می‌شود که قیمت به ۰.۵۲۶۳ دلار تغییر کرد که در ۲۴ ساعت گذشته ۲.۴۶ درصد کاهش داشت. XRP در یک نقطه عطف بسیار جدی است که در آن حامیان انتظار یک احیای بزرگ را دارند و این فروش در Ripple ممکن است به طور کلی به این احساسات کمک نکند.

فروش ترس ها با محو شدن احساسات می تواند این چشم انداز را بدتر کند، اما گاوها ممکن است نقاط عطف کلیدی در اکوسیستم های XRP و XRPL را به عنوان یک کاتالیزور مثبت برای حفظ بیشتر چمدان های خود حفظ کنند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا