🚨 اخبار ارز دیجیتال

Ripple Labs به پیروزی نادری در فناوری پرداخت دست یافت

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارائه‌دهنده راه‌حل‌های پرداخت مبتنی بر بلاک‌چین، Ripple Labs Inc برنده جایزه پیشرفت فین‌تک ۲۰۲۴ برای بهترین پلت‌فرم پرداخت برون مرزی و بهترین بستر زیرساخت دی‌فای شد.

جوایز ریپل و قیمت XRP

سازمان‌دهندگان بهترین شرکت‌ها، محصولات و افراد در فین‌تک، از جمله پرداخت‌ها، فناوری ثروت و موارد دیگر را می‌شناسند.

ریپل به پلتفرم رسانه اجتماعی X منتقل شد FinTech Breakthrough Awards آخرین دستاورد را در سال ۲۰۲۴ اعلام خواهد کرد. این شرکت اعلام کرد که جوایزی را در دو بخش دریافت کرده است: بهترین پلتفرم پرداخت برون مرزی و بهترین بستر زیرساخت دیفای.

جایزه بهترین بستر پرداخت برون مرزی یک برد قابل توجه برای ریپل بود و آن را در خط مقدم راه حل های نوآورانه در صنعت پرداخت های B2B قرار داد. جوایز قابل توجه دیگر در این بخش شامل Corpay برای بهترین بستر پرداخت B2B و Papaya Global برای بهترین محصول پرداخت B2B بود.

علاوه بر این، JPMorgan Chase برنده بهترین پلتفرم ثروت در رده مدیریت ثروت شد و استعدادهای دریافت کنندگان جایزه پیشرفت فین تک را برجسته تر کرد.

با دریافت پاداش، برخی از اعضا نمی‌توانند این انتظار را که این پاداش‌ها می‌تواند منجر به تاثیر مثبت بر ارزش ارز دیجیتال ریپل، XRP شود، از بین ببرند. XRPcryptowolf، یکی از نام‌های برجسته در جامعه ریپل، این فکر را تکرار کرد و گفت:

اگر فقط این پاداش ها می توانست به افزایش قیمت XRP تبدیل شود.

علی‌رغم خوش‌بینی نسبت به موفقیت‌های ریپل، قیمت XRP نسبتاً پایین باقی مانده است و پیش‌بینی‌های برخی از تحلیلگران ارزهای دیجیتال مبنی بر افزایش قابل‌توجه را به چالش می‌کشد.

موفقیت ریپل در مورد SEC

علیرغم مواجهه با موانعی مانند شکایت جاری Ripple SEC، ریپل همچنان به پیشرفت در فضای پرداخت های فرامرزی ادامه می دهد. رویکرد نوآورانه این شرکت برای تسهیل تراکنش‌های یکپارچه در سراسر مرزها، این شرکت را در رویدادهای معتبری مانند جوایز پیشرفت فین‌تک ۲۰۲۴ به رسمیت شناخته است.

تحلیلگران صنعت موفقیت های ریپل را مرهون تعهد آن به تغییر پرداخت های فرامرزی علیرغم مواجهه با چالش های نظارتی و نوسانات بازار می دانند. همانطور که صنعت فین‌تک در آفریقا در حال تکامل است، ریپل در دسامبر سال گذشته با همکاری با Onafriq برای بهبود تراکنش‌های فرامرزی، فرصت بازار ۲.۷ تریلیون دلاری را هدف قرار داد.

از آنجایی که ریپل به پیشرفت و گسترش ردپای خود در صنعت فین‌تک ادامه می‌دهد، به رسمیت شناخته شدن آن در جوایز پیشرفت فین‌تک به عنوان یک دستاورد بزرگ برای این شرکت مالی تلقی می‌شود.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا