اخبار ارز دیجیتال

رئیس آزمایشگاه ریپل، بایدن و جنسلر را به ارزهای دیجیتال “شکست خورده” متهم کرد

کریس لارسن، رئیس مؤسسه ریپل، در مورد حوادث اخیر مربوط به ریپل، گری اسکیل و SEC اظهار نظر کرده و استدلال کرده است که وقت آن رسیده است که کنگره سیاست ارزهای دیجیتال را رهبری کند.

کریس لارسن، یکی از بنیانگذاران و رئیس آزمایشگاه های ریپل، گفت که سیستم حقوقی ایالات متحده «صنعت کریپتو را دوباره وارد بازی خواهد کرد» پس از اینکه دولت بایدن سیاست کریپتو را «بهم ریخته» کرد.

لارسن در ۷ سپتامبر به بلومبرگ گفت که رگولاتورها “همه چیز مهم” را در مورد پیروزی نسبی شرکت بر کمیسیون بورس و اوراق بهادار در ماه جولای از دست دادند. [it] همچنین برای مقررات صنعت مهم است. ”

“ایالات متحده در اینجا سیاست ارزهای دیجیتال و بلاک چین شکست خورده است. این شروعی است برای روشن شدن و بازگرداندن ما به بازی، متأسفانه از طریق دادگاه، نه از طریق رگولاتوری.”

لارسن همچنین در مورد آخرین حکم دادگاه به نفع Grayscale در مورد درخواست آن برای تبدیل اعتماد بیت کوین (BTC) به یک ETF بیت کوین نقدی اظهار کرد و گفت که این حکم “واقعاً SEC را مورد توبیخ قرار داد.” […] به گونه ای که در زندگی واقعی زیاد نمی بینید. ”

لارسن گفت این حکم به این دلیل است که رئیس SEC، گری گنسلر می‌داند که قانون کریپتو واضح نیست و به سادگی فقدان وضوح را دوست دارد.

“این روش آمریکایی نیست. ما باید قوانین روشنی از قوه مقننه داشته باشیم، نه از طریق تصمیم گیرندگان غیر منتخب، تشنه قدرت و واقعاً گمراه مانند آنچه در مورد گری جنسلر داریم.”

با این حال، جنسلر قبلاً استدلال کرده بود که بازار ارزهای دیجیتال مملو از «کلاهبرداران» و «طرح‌های پونزی» است و قوانین اوراق بهادار SEC به حذف آنها کمک می‌کند.

بایدن هاب بلاک چین سانفرانسیسکو را “کشت”.

در بخشی دیگر از مصاحبه، لارسن استدلال کرد که علیرغم شهرت سیلیکون ولی به‌عنوان یک مرکز فناوری، سیاست‌های رمزارزی بایدن وضعیت سانفرانسیسکو را به عنوان «پایتخت بلاک‌چین جهان» «تقریباً از بین برده است».

مربوط: Grayscale از SEC می‌خواهد در مورد «جهت آینده» تبدیل بیت‌کوین ETF تشکیل جلسه دهد

لارسن افزود: «ما مالک آن بودیم، اما دیگر مالک آن نیستیم زیرا دولت بایدن تصمیم گرفت این صنعت را به هر دلیلی به خارج از کشور منتقل کند.

“این یک فرصت از دست رفته بود. واقعاً مایه شرمساری است. به شهر آسیب زد.”

او به لندن، سنگاپور و دبی به عنوان مراکز جهانی بلاک چین با “قوانین روشنی که از مصرف کنندگان محافظت می کند و نوآوری را جشن می گیرد” اشاره کرد.

لارسن پرسید: «چرا آمریکا این تماس را رهبری نمی‌کند؟» این چیزی است که ما همیشه بوده‌ایم و باید به آن برگردیم.»

مجله: نظر: ماکسیمالیست‌های رمزارز جمهوری‌خواه تقریباً به بدی «لژیون ضد کریپتو» دموکرات هستندنویسنده: Jesse Coghlan

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا