🚨 اخبار ارز دیجیتال

SEC ادعا می کند که “ریپل اشتباه است” در پرونده جدید، شیباریوم عصر جدیدی را در SHIB Burns اعلام می کند، آرتور هیز پیش بینی می کند پایین ترین نقطه BTC برای تماشا: خلاصه اخبار Crypto از U.Today

U.Today سه خبر مهم روز گذشته را ارائه می دهد.

مورد XRP: ادعای “ریپل مقصر است” در برنامه جدید SEC

پس از اعتراض ریپل به آخرین درخواست SEC برای ارائه صورت های مالی حسابرسی شده و قراردادهای مربوط به فروش XRP خود، تنظیم کننده پاسخ داد. SEC در آخرین پرونده خود، ادعای ریپل مبنی بر اینکه اقدام SEC “به موقع” است را رد می کند و استدلال می کند که جستجو در مورد راه حل ها محدودیت قانونی ندارد و روش استاندارد برای نقض قوانین اوراق بهادار است. تنظیم کننده همچنین بر اهمیت حقایق پس از شکایت در تعیین قطعنامه ها تأکید کرد و ادعای ریپل مبنی بر اینکه چنین اطلاعاتی بر تصمیمات دادگاه تأثیر نمی گذارد را رد کرد. SEC به این نتیجه رسید که اعتراضات رویه ای ریپل اعتباری ندارد و درخواست های کشف هم از لحاظ رویه ای مناسب و هم بسیار مرتبط هستند.

Shibarium با مکانیزم سوختن تبدیل کننده خود عصر جدیدی را در سوختگی SHIB اعلام می کند

لوسیعضو برجسته تیم شیبا اینو در جدیدترین پست X خود اعلام کرد: شیباریوم وارد عصر جدیدی می شود مبدل SHIB با مکانیزم جدید برای سوزاندن. همانطور که در مقاله ای در آخرین شماره مجله SHIB ذکر شده است، این مکانیسم توکن ها را به کیف پول های بلاک چین غیرقابل مصرف منتقل می کند و هدف آن کاهش عرضه در گردش فعلی Shiba Inu است. طبق این مقاله، این مکانیسم “برای کاهش استراتژیک عرضه توکن” طراحی شده است تا به طور بالقوه ارزش SHIB را افزایش دهد و به اکوسیستم شیباریوم منتفع شود. این روش نوآورانه سوزاندن بر روی شبکه آزمایشی Shibarium که به نام Puppynet نیز شناخته می شود، آزمایش خواهد شد. به جای کار در حالت دستی مانند قبل، اکنون به طور خودکار کار می کند. در حین آزمایش مکانیسم جدید، تیم SHIB بهبودهای مختلفی را برای “افزایش کارایی و قابلیت اطمینان” انجام خواهد داد. تنها پس از آن در شبکه اصلی شیباریوم راه اندازی می شود.

آرتور هیز پیش‌بینی می‌کند که بیت‌کوین (BTC) پایین‌ترین سطح را برای تماشای آن داشته باشد

در پست اخیر Substack، آرتور هیزیکی از بنیانگذاران و مدیر عامل سابق BitMEX یک پیش‌بینی کلیدی قیمت بیت‌کوین را در مورد زمانی که بزرگترین ارز دیجیتال پایین‌ترین ارز دیجیتال را آزمایش می‌کند، به اشتراک گذاشت. هیز با نتیجه‌گیری از وضعیت اقتصادی جهان به این نکته اشاره کرد که فشارهای تورمی کاهشی تا چه اندازه مستعد بازگشت در مدت زمان کوتاه هستند. بر این اساس، او اصلاح ۳۰ درصدی را از بالاترین رقم ۴۸۰۰۰ دلاری صندوق معامله شده در بورس بیت کوین (ETF) پیش بینی کرد. اگر این پیش‌بینی درست از آب در بیاید، هیز پیش‌بینی می‌کند که بیت کوین در محدوده قیمتی ۳۰۰۰۰ تا ۳۵۰۰۰ دلار قرار می‌گیرد. قیمت بیت کوین از زمانی که SEC 11 ETF نقطه ای بیت کوین را که در حال حاضر در بازار معامله می شوند، تایید کرد، کاهش یافته است. بر اساس گزارش کوین مارکت کپ، در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با ۰.۷۰ درصد کاهش در ۲۴ ساعت گذشته، ۳۹۷۹۵ دلار تغییر می کند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا