اخبار ارز دیجیتال

اسناد می گویند ریپل بر دارایی های FTX ادعا دارد

در فهرستی که اخیراً منتشر شده از طلبکاران بدهی FTX، موسسه ریپل لبز مستقر در سنگاپور به یکی از بزرگترین اسطوره های NBA در تمام دوران و یک شرکت مرتبط با بهمن از BVI ملحق شده است.

ادعای بدهی ۱۱.۴ میلیون دلاری آزمایشگاه ریپل در اسناد ورشکستگی FTX یافت شد

آزمایشگاه ریپل سنگاپور Pte. Ltd، واحد سنگاپور ریپل سنگین وزن ایالات متحده، در سندی که برای رد ادعاهای تکراری غیرمشتری از وام گیرندگان FTX طراحی شده است، فهرست شده است. با مجوز مرجع محترم
به گفته قاضی ورشکستگی ایالات متحده جان تی. دورسی، این سند توسط کرول، مدیر ادعاهای طلبکار در پرونده FTX منتشر شد.

این سند توسط یک متخصص جامعه Ripple/XRP با نام مستعار که توسط @WKahneman در X پست شده بود مشاهده شد. گوینده امروز، ۲۳ دسامبر ۲۰۲۳، این مطلب را با ۵۹۰۰۰ فالوور خود به اشتراک گذاشت.

وی همچنین به ساختارهای حقوقی پیچیده شرکت های ذکر شده در سند اشاره کرد و این را به خصومت نظارتی ایالات متحده با آلت کوین ها نسبت داد.

آیا این نشان می دهد که کیف پول ها چگونه اجرا می شوند؟ آسیب جنسلر را نشان می دهد

طبق این سند، شرکت تابعه ریپل بیش از ۱۱.۴ میلیون دلار از FTX مطالبه خواهد کرد که بیشترین مبلغ افشا شده در بین موارد ذکر شده در سند است.

لازم به ذکر است که در این لیست همچنین اطلاعاتی در مورد ادعاهای شکیل “شاک” اونیل، بازیکن نمادین NBA و اسطوره زنده میامی هیت، لس آنجلس لیکرز و اورلاندو مجیک وجود دارد. او در فهرست شاکیان هم شخصاً و هم برای خدمات شخصی خود به عنوان ABG-Shaq, LLC، یک شرکت با مسئولیت محدود دلاور نام برده شده است.

بر اساس سند دیگری از دادگاه، اونیل ممکن است قراردادی به ارزش ۷۵۰۰۰۰ دلار با FTX امضا کرده باشد.

توکن FTX (FTT) تمام سودها را پس از افزایش شدید ۲۶ درصدی پاک می کند

در مورد FTX، Ripple Labs و Shaquille O'Neal، و همچنین Avalanche (BVI)، Inc. به عنوان شاکی نیز ذکر شده است. طبق وب سایت رسمی اکوسیستم، این شرکت با پلتفرم بلاک چین بهمن (AVAX) مرتبط است.

هفته گذشته، FTT، نماد اصلی صرافی سقوط کرده FTX، بلافاصله پس از اعلام ادغام بین واحد اصلی FTX و شرکت باهامایی، بیش از ۲۶ درصد افزایش یافت.

در همان زمان، به نظر می رسد که این پمپ عمر کوتاهی دارد: قیمت FTT تمام سود خود را از دست داد و در کمتر از یک روز از ۴.۳۲ دلار به ۳.۵۳ دلار سقوط کرد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا