اخبار ارز دیجیتال

درام هک ریپل چرخشی شگفت‌انگیز دارد، ساتوشی ناکاموتو در میدان تایمز شهر نیویورک ظاهر می‌شود، شیباریوم ۶۲۱ درصد افزایش می‌یابد: خلاصه اخبار کریپتو توسط U.Today

U.Today یک مرور کلی از سه آخرین خبر خود را برای شما به ارمغان می آورد.

درام هک ریپل یک چرخش شگفت انگیز به خود می گیرد

به دنبال هک اخیر حساب های شخصی متعلق به یکی از بنیانگذاران ریپل، کریس لارسن، شرکت معروف امنیت سایبری Hacken تحقیق انجام دادکشف کرد که دو کیف پول توقیف شده با آنچه به عنوان “کیف پول مجاز XRP” توصیف می شود مرتبط است. این یافته نشان داد که نقض ممکن است پیامدهای گسترده‌تری نسبت به آنچه در ابتدا تصور می‌شد داشته باشد. تحقیقات نشان داد یک شبکه پیچیده شامل تراکنش‌های بین آدرس‌های صرافی مختلف است. در میان صرافی ها، کراکن به ویژه به عنوان کانالی که از طریق آن وجوه توزیع می شود، برجسته بود. تجزیه و تحلیل بیشتر یک کیف پول با اتصال طولانی مدت به XRP را نشان داد که قبلاً با همان کیف پول Kraken در سال ۲۰۲۰ تعامل داشته است. این کیف پول همچنین به حساب دیگری مرتبط بود که به عنوان بخشی از این حادثه وجوه را به یک صرافی رمزنگاری متفاوت منتقل کرد. تحقیقات اشاره کرد که دو کیف پول، که هر دو به کیف پول مجاز XRP مرتبط هستند، برای این طرح بسیار مهم هستند.

ساتوشی ناکاموتو در میدان تایمز شهر نیویورک ظاهر می شود

در ۸ فوریهشهروندان نیویورک پیامی مرموز را روی بیلبوردهای دیجیتالی در میدان تایمز مشاهده کردند که در آن از خالق بیت کوین ساتوشی ناکاموتو نام می برد. در این پیام آمده بود: “ساتوشی ناکاموتو: تایمز ۰۳/ژانویه/۲۰۰۹ صدراعظم در آستانه دومین کمک مالی برای بانک ها.” در این نقل قول برگرفته از تیتر روزنامه تایمز با کدگذاری در بلاک تشکیل، به شرایطی که منجر به پیدایش بیت کوین شد اشاره شده است. همانطور که خبرنگار چینی کالین وو در پست X خود به اشتراک گذاشت، این تبلیغ هدیه ای از یک خواننده ناشناس بود و وو از آن به عنوان فرصتی برای بزرگداشت پانزدهمین سالگرد بلاک ایجاد بیت کوین استفاده کرد. این تبلیغ که در یکی از نمادین ترین مکان های جهان قرار دارد، سفر گسترده بیت کوین از زمان پیدایش آن را نشان می دهد، که به رسمیت شناخته شده جهانی شده و جرقه یک انقلاب مالی زده است.

شیبا اینو شیباریوم ۶۲۱ درصد در میان افزایش قیمت SHIB افزایش یافت

شیباریومراه حل Layer-2 Shiba Inu اخیراً افزایش خیره کننده ۶۲۱٪ در فعالیت حساب جدید را نشان داد. بر اساس داده های ارائه شده توسط Shibariumscan، تعداد حساب های جدید از ۳۳ در ۶ فوریه به ۲۰۵ در ۷ فوریه افزایش یافت و تعداد کل حساب های Shiba Inu L2 را به ۶۳۳۴۱ رساند. تعداد کل حساب های موجود در شیباریوم ۶۳۶۳۱ است. این افزایش ناگهانی در استفاده از شبکه اغلب از تغییرات آتی در قیمت ارزهای دیجیتال مربوطه خبر می دهد. در واقع افزایش اکانت های جدید شیباریوم قبل از افزایش قابل توجه قیمت SHIB بوده است. پس از بیش از دو هفته معاملات کند با کمترین نوسان، توکن SHIB با افزایش ۳.۶ درصدی رشد قابل توجهی را ثبت کرد. علیرغم اندازه متوسط ​​موج، نشان دهنده تغییر قابل توجهی از دوره طولانی رکود است. از زمان نگارش این مقاله، SHIB با توجه به CoinMarketCap با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۹۳۴۱ دلار معامله می شود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا