اخبار ارز دیجیتال

بایگانی نهایی پرونده های ریپل با SEC در حالی که دعوای تاریخی به پایان نزدیک می شود

نبرد دو ساله بین SEC و ریپل به پایان می رسد و ریپل آخرین پرونده شکایت خود را علیه تنظیم کننده های ایالات متحده در ۲ دسامبر ثبت کرد.

پرمخاطب ترین دعوای کریپتوکارنسی که شامل کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و ریپل است، پس از یک جنگ دو ساله به پایان نزدیک می شود.

در ۲ دسامبر، SEC و Ripple هر دو پاسخ‌های ویرایش‌شده‌ای را به مخالفت‌های یکدیگر در مورد پیشنهاد قضاوت خلاصه ارسال کردند.

ریپل در سند حرکت خود استدلال کرد که SEC نتوانست ثابت کند که پیشنهاد XRP 2013-2020 یک پیشنهاد یا فروش “قرارداد سرمایه گذاری” و بنابراین یک وثیقه تحت قانون امنیت فدرال است.

ریپل این سند را با بیان این جمله به پایان رساند: “دادگاه باید درخواست های متهمان را بپذیرد و درخواست های SEC را رد کند.”

استوارت آلدروتی، مشاور عمومی ریپل در ۳ دسامبر در توییتر گفت که این “تسلیم نهایی” ریپل است و او از دادگاه ها می خواهد که یک حکم مساعد را “بپذیرند”.

او همچنین گفت که به دفاعی که ریپل «از طرف کل صنعت کریپتو» ساخته است افتخار می‌کند و خاطرنشان کرد که ریپل «همیشه در دادگاه‌ها رودررو می‌رفت و به SEC گفت که «من نمی‌توانم این کار را انجام دهم. ” با ترس گفت. به دشمنان ما هم همین را بگویید. “

آلدروتی در یک پست جداگانه در توییتر به انتقاد از SEC در ۵ دسامبر ادامه داد و آن را یک “تنظیم کننده جهشی” نامید.

یک اختلاف حقوقی در حال انجام بین SEC و ریپل به اوج خود رسید که SEC در دسامبر ۲۰۲۰ اقدام قانونی علیه ریپل آغاز کرد و ۱.۳ میلیارد دلار را به عنوان ارز دیجیتال بومی ریپل، XRP، به عنوان یک امنیت ثبت نشده ارائه کرد. شروع به ادعای خرید کرد.

مربوط: سرمایه گذاران به پیروزی ریپل در برابر SEC: CoinShares اعتماد دارند

در ۳۰ نوامبر در توییتر نخجیمز فیلان، دادستان فدرال سابق، گفت که در پرونده SEC علیه ریپل تنها سه موضوع وجود دارد که باید حل شود.

این شامل پیشنهادات برای قضاوت خلاصه در مورد “گزارش های کارشناسی”، چالش های کارشناسی، مسائل مربوط به مهر و موم کردن، اسناد Hinman و سایر موادی است که SEC و Ripple در پیشنهادات خود به آنها اعتماد کردند.

سند هینمن به سخنرانی ویلیام هینمن در اجلاس یاهو Finance All Markets Summit در ژوئن ۲۰۱۸ اشاره می کند که در آن گفت اتر (ETH) یک امنیت نیست.

فیلان معتقد است که قاضی تورس، به جای پرداختن به سه موضوع اصلی “به طور جداگانه”، همه آنها را با هم تصمیم خواهد گرفت و درخواست قضاوت اجمالی را صادر خواهد کرد و در نتیجه “یک قضاوت کتبی عمده” صادر خواهد شد. من اینجا هستم. یا تا ۳۱ مارس ۲۰۲۳. “نویسنده: Ciaran Lyons

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا