اخبار ارز دیجیتال

ریپل در به روز رسانی AMM با یک خطای بزرگ روبرو می شود. چی میخوای بدونی

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک توییت جدید، RippleX مشکلی را در تغییر AMM گزارش داد که قابلیت‌های Automated Market Maker (AMM) را به XRP Ledger اضافه می‌کند.

در ۳۱ ژانویه، تغییر AMM اکثریت آرا را دریافت کرد و می تواند در عرض ۱۴ روز در شبکه اصلی فعال شود.

RippleX در توییت خود ایالت ها در طول آزمایش ادغام گسترده کشف شد که AMM طبق برنامه در طول زمان کار نمی کند. این مشکلی است که ممکن است مانع از اجرای چندین تراکنش AMM در یک دفتر کل شود. در نتیجه او راه حلی را پیشنهاد کرد و در حال بررسی است.

این مسئله در موارد پیشرفته که در آن کارمزد تراکنش کمتر از ۰.۰۱٪ است رخ می دهد. برخی از تراکنش های AMM باید قبل از اجرا در یک دفتر کل (۳-۵ ثانیه) منتظر بمانند.

همچنین توضیح می‌دهد که دسترسی به برخی فیلدهای پیش‌فرض از اشیاء داخلی AMM ممکن است از موفقیت یک عملیات در موارد خاص جلوگیری کند. هنگامی که یک دفتر کل حاوی “ایجاد AMM” است و کارمزد تراکنش کمتر از ۰.۰۱٪ است، تراکنش های AMM باید برای موفقیت در دفتر بعدی (۳-۵ ثانیه) منتظر بمانند.

RippleX اشاره کرد که اگر کارمزد تراکنش بزرگتر یا مساوی ۰.۰۱ درصد باشد مشکلی وجود ندارد. با این حال، این مشکل در صورتی رخ می دهد که کارمزد تراکنش زیر ۰.۰۱٪ باشد.

اصلاح پیشنهادی راهی برای شی داخلی فراهم می‌کند تا فیلدهای پیش‌فرض را به درستی تعریف کند و در نوت‌بوک اصلی و کد AMM پیاده‌سازی می‌شود.

در همه موارد، رفتار AMM صحیح است و مشکل بر پایداری دفتر کل تأثیر نمی گذارد. با این حال، اصلاح می تواند موارد لبه را حذف کند و اطمینان حاصل کند که AMM همیشه مطابق انتظار عمل می کند.

آگاهی از اشکال تغییر AMM به هیچ وجه از پشتیبانی آن جلوگیری نکرد.

XRP Scan و XRP Ledger کاوشگر و پلتفرم تجزیه و تحلیل بلاک چین با اشاره به ماهیت کم تأثیر و غیرقابل شکست اشکال و همچنین راه حل شناخته شده، از تغییر AMM حمایت می کند.

همانطور که گزارش شد، RippleX از انتشار نسخه ۲.۰.۱ (سرور XRP Ledger) خبر داد، یک ارتقاء نرم افزاری که چندین بهبود و رفع اشکال را در طول هفته ارائه می دهد. به روز رسانی Ripple v2.0.1 امکان رای گیری در مورد تغییرات از جمله AMM را فراهم کرد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا