اخبار ارز دیجیتال

پیشنهاد حکومت‌داری جدید ارزش‌های مدیر ارشد فناوری ریپل

فهرست

  • تکامل جامعه محور
  • رسیدگی به نگرانی های جامعه

دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری ریپل، روشن شد موضع او در مورد یک پیشنهاد مدیریت جدید برای بنیاد XRPL.

شوارتز در یک سری از پست‌ها بر اهمیت مشارکت جامعه در مورد این پیشنهاد تأکید کرد، که او آن را «مرد کاهی» توصیف کرد که برای تشویق گفتگوی باز و جمع‌آوری پیشنهادات مختلف طراحی شده است.

تکامل جامعه محور

Ripple CTO تأکید کرد که هدف این پیشنهاد بهبود شفافیت و فرآیند دموکراتیک حاکمیت XRPL است، و پیشنهاد می‌کند که این پیشنهاد برای ارائه به مجوز نیاز ندارد زیرا هر یک از اعضای جامعه حق ارائه ایده‌ها را دارد.

شوارتز در تأیید علنی پیشنهاد دیوید فیلینگ، بر قصد این پیشنهاد برای شفاف‌تر کردن و فراگیر کردن حاکمیت XRPL تأکید کرد.

تغییرات پیشنهادی برای ترویج چارچوب دموکراتیک تر با دعوت از جامعه برای مشارکت فعال در توسعه بنیاد تنظیم شده است.

رسیدگی به نگرانی های جامعه

فیلینگ در آخرین پست خود به نگرانی های جامعه XRPL در رابطه با زمان و انگیزه پیشنهادی برای اصلاح ساختار حکومتی بنیاد XRPL پرداخت. Fueling توضیح داد که پیشنهاد آن از یک احساس طولانی مشاهده شده در جامعه برای داشتن صدای تأثیرگذارتر در امور XRPL ناشی می شود.

با پیشنهاد تغییرات در XRLFF، هدف آن پایبندی بیشتر به اصول تمرکززدایی و سازماندهی دموکراتیک است. فیلینگ توضیح داد که پیشنهاد او یک انتقاد نیست، بلکه یک دیدگاه شخصی است که بر اساس ساختار فعلی بنیاد، پیشنهاد یک مدل عضویت واضح‌تر و مکانیسم‌های تامین مالی پایدار است.

چشم انداز Fuelling به تبدیل XRPLF به یک موجودیت فراگیرتر و تحت رهبری اعضا گسترش می یابد. پیشنهاد او، که او قبل از انتشار عمومی با رهبران و توسعه دهندگان بنیاد XRPL در میان گذاشت، به دنبال مشارکت دادن جامعه در یک گفتگوی شفاف به جای مذاکرات خصوصی است.

علیرغم برخی نگرانی‌ها در مورد پیامدهای این پیشنهاد، فیلینگ معتقد است که هدف تامین بودجه پایدار بدون به خطر انداختن یکپارچگی بنیاد است. این خواستار تلاش جمعی برای بهبود این پیشنهاد است تا اطمینان حاصل شود که مطابق با اخلاق جامعه و هدف بنیاد XRPL است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا