اخبار ارز دیجیتال

CTO ریپل وارد بحث هویت ساتوشی شد: جزئیات

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بحث‌های جاری پیرامون هویت واقعی ساتوشی ناکاموتو، خالق مستعار بیت‌کوین، بار دیگر با دخالت مدیر ارشد فناوری ریپل (CTO) آغاز شد.

دیوید شوارتزمدیر ارشد فناوری Ripple قاطعانه نظر خود را بیان کرده است که کریگ رایت، دانشمند کامپیوتر استرالیایی، که مدت‌ها ادعا می‌کرد ساتوشی است، فرد گریزان پشت ایجاد بیت کوین نیست.

ادعای شوارتز در زمانی مطرح می شود که شک و اختلاف در مورد ادعاهای رایت وجود دارد. با وجود ادعاهای مداوم و مبارزات قانونی او، بسیاری در جامعه ارزهای دیجیتال متقاعد نشده اند که ساتوشی خودخوانده ساتوشی واقعی است.

شوارتز اخیراً در توییتی تردید خود را ابراز کرد: “جایگزین قابل قبول تر این است که کریگ ساتوشی نیست. گواه آن این است که کریگ می خواهد مردم باور کنند که او ساتوشی است، نمی تواند آن را ثابت کند و اگر درست بود به راحتی می تواند آن را ثابت کند.”

شوارتز در حال واکنش به یک

بحث پیرامون هویت ساتوشی از زمان پیدایش بیت کوین، موضوعی دائمی در فضای ارزهای دیجیتال بوده است. ناشناس بودن هویت ساتوشی، رمز و راز بیت کوین، اولین ارز رمزنگاری شده جهان را افزایش داده و در طول سال ها به گمانه زنی ها و دسیسه ها دامن زده است.

نظریه های متعددی در مورد هویت ناکاموتو وجود دارد. شاید یک نفر یا گروهی از رمزنگاران باشد. دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری Ripple معتقد است که ساتوشی ممکن است یک فرد جمعی باشد و نه یک فرد.

تصور می شد هال فینی، رمزنگار و دانشمند کامپیوتر معروف، بیت کوین را ایجاد کرده است، اما گزارش ها می گویند که او تا زمان مرگش به طور مداوم این موضوع را انکار می کرد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا