🚨 اخبار ارز دیجیتال

Ripple CTO سطح بعدی قابلیت همکاری XRP را در این رویداد بزرگ روشن خواهد کرد

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

مدیر ارشد فناوری ریپل، دیوید شوارتز، چشم انداز خود را برای آینده قابلیت همکاری بلاک چین در نشست ETH دنور آینده ارائه خواهد کرد. قابلیت همکاری یکی از ویژگی های مهم فناوری بلاک چین است زیرا امکان تبادل و انتقال آسان داده و ارزش را بین پلتفرم های مختلف فراهم می کند.

شوارتز، یکی از معماران اصلی XRP Ledger (XRPL)، در مورد چگونگی پشتیبانی XRPL از آینده چند زنجیره ای صحبت خواهد کرد. Ripple CTO به صورت زنده در منطقه XRPL در ETH Denver حضور خواهد داشت تا در مورد آخرین پیشرفت های XRPL مانند برنامه ریزی EVM صحبت کند.

با توجه به این موج دار شدنXRP Ledger Zone که در ۲۷ فوریه در ETH Denver برگزار می‌شود، به کاربران این فرصت را می‌دهد که ادغام XRP Ledger آینده با EVM را یاد بگیرند و توسعه دهند.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، زنجیره جانبی XRP Ledger EVM که توسط Ripple با همکاری Peersyst توسعه یافته است، به راه اندازی نزدیک می شود.

در طول هفته، Peersyst به روز رسانی در مورد پیشرفت زنجیره جانبی EVM ارائه کرد. تغییر عمومی XChainBridge، یک پیش نیاز ضروری برای راه اندازی زنجیره جانبی EVM، اکنون برای رای گیری باز است.

پس از ممیزی با Bishop Fox، ممیزی دوم برای زنجیره جانبی EVM انجام شد و نتایج به زودی اعلام خواهد شد.

نسخه جدیدی از پل معرفی شده است که به کاربران این امکان را می دهد تا به صورت خودکار و پویا هر توکن موجود در زنجیره جانبی EVM را به XRP Ledger متصل کنند.

در چند روز اول سال ۲۰۲۴، Rippled 2.0 منتشر شد که شامل دو بهبود قابل توجه ویژگی است: XLS-38 Cross-Chain Bridge و XLS-40 Decentralized Identity.

پل Cross-Chain به XRP و توکن های قابل مبادله صادر شده در XRPL اجازه می دهد تا به طور یکپارچه بین زنجیره های جانبی XRPL و XRPL mainnet و همچنین زنجیره جانبی EVM آینده حرکت کنند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا