🚨 اخبار ارز دیجیتال

مدیر ارشد فناوری ریپل از چشم انداز بلاک چین ۲۰۲۴ ریپل در رویداد ETH دنور آینده رونمایی می کند

دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری ریپل، اعلام کرد که ایالات متحده در رویداد ETH Denver که از ۲۹ فوریه تا ۳ مارس در دنور، کلرادو، امسال برگزار می‌شود، شرکت خواهد کرد. این جشنواره از سال ۲۰۱۸ هر ساله برگزار می شود.

شوارتز پیروان X/Twitter خود را به این رویداد دعوت کرد که در آن درباره موضوعاتی مانند قابلیت همکاری بین بلاک چین و قابلیت برنامه ریزی EVM بحث خواهد کرد. بر اساس توییت شوارتز، مدیر ارشد فناوری ریپل، که یکی از بنیانگذاران XRP Ledger نیز می باشد، «چشم انداز بلاک چین ۲۰۲۴ ریپل» را برای جامعه ارزهای دیجیتال توضیح خواهد داد.

در همین حال، شوارتز اخیراً درباره گریگ رایت، ساتوشی خودخوانده تحقیق کرده و شواهدی ارائه کرده است که رایت بنیانگذار مستعار بیت کوین نیست.

مدیر ارشد فناوری ریپل، کریگ رایت را به ساتوشی جعلی متهم می کند

شوارتز در مورد توییتی که کاربر توییتر جوزف پی گاردلینگ (که خود را یک بیت کوینر می نامد) در ۲۵ آگوست ارسال کرد. این توییت بخشی از موضوعی بود که کاربر مذکور ثابت کرد که کریگ رایت دیگر نمی‌داند چگونه در C++ کدنویسی کند. و بنابراین نمی تواند کد بیت کوین را بنویسد.

@gardling وبلاگ قدیمی رایت را با کد نوشته شده توسط ساتوشی خودخوانده بررسی کرد. @gardling با اشاره به خط خاصی در این کد و اشاره به این که به وضوح حاوی “علامت یک غیر برنامه نویس” است، نتیجه گیری کرد: “تقریبا همه چیز اشتباه است.” مفسر گفت: «این همان کاری است که دانشجویان سال اول انجام می دهند.

در نهایت، کاربر توییتر به این نتیجه می رسد که رایت هرگز این قسمت از کد را ننوشت، بلکه به سادگی “همه قسمت های احمقانه” را اضافه کرده است.

مدیر ارشد فناوری Ripple گفت که این چیز دیگری در مورد کد بیت کوین بود که کریگ رایت آن را متوجه نشد، اما ساتوشی واقعی متوجه شد: “اشتباه کردن اعداد با اعداد یک اشتباه تازه کار است.”


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا