🚨 اخبار ارز دیجیتال

Ripple CTO درباره سوال سخت XRP صحبت می کند

در توسعه اخیر، مدیر ارشد فناوری ریپل، دیوید شوارتز، به سؤالی در مورد ماهیت توکن XRP و پتانسیل آن برای قدردانی تدریجی پرداخت. اظهارات شوارتز در بحبوحه بحث در جامعه در مورد نقش توکن در ایجاد درآمد غیرفعال، به ویژه با توجه به فعال شدن بازارساز خودکار XRP Ledger (AMM) مطرح می شود.

شوارتز دیدگاه خود را در مورد XRP توضیح داد و آن را یک دارایی با نوسانات بالا، شبیه به اکثر ارزهای رمزپایه خواند. او با مقایسه آن با رفتار بلندمدت مشاهده شده در بیت کوین در ۱۲ سال گذشته، بر مفهوم قدردانی تدریجی تاکید کرد. در حالی که شوارتز به نوسانات ذاتی دارایی های دیجیتال اذعان داشت، او پتانسیل AMM ها را برای استفاده از این نوسان برای ایجاد بازده و در عین حال کاهش خطرات مرتبط با نوسانات طولانی مدت قیمت، برجسته کرد.

پاسخ شوارتز به نگرانی های ابراز شده در رابطه با این تصور که XRP به تدریج در مقایسه با سایر پروژه های سوداگرانه ارزش پیدا نمی کند، پرداخت. این AMM و سهام را به عنوان جایگزینی برای نگهداری بلندمدت قرار داد، و راه هایی را برای ایجاد بازده ارائه کرد و در عین حال نوسانات ذاتی دارایی های دیجیتال را تایید کرد. برخلاف ایده دستیابی به بازده بالاتر از طریق سرمایه گذاری های پرخطر، شوارتز بر نقش AMM ها در ارائه بازدهی پایدار بدون وعده بازده غیرواقعی بالا تأکید کرد.

قدردانی تدریجی

گفتمان در مورد پتانسیل درآمد غیرفعال XRP با راه اندازی AMM XRPL تشدید شده است که منجر به سوء تفاهم در بین برخی سرمایه گذاران در مورد ماهیت محصولات DeFi و خطرات ناشی از آن شد.

بیانیه شوارتز با حمایت از رویکردی آگاهانه تر و واقع بینانه تر برای تعامل با ویژگی های غیرمتمرکز XRPL، به افراد ذینفع آموزش می دهد و انتظارات غیر واقعی را کاهش می دهد.

شوارتز به نگرانی‌های بدبینانی که پروژه‌هایی را با جذابیت‌های سوداگرانه‌تر ترجیح می‌دهند، پاسخ داد و پیشنهاد کرد که AMM‌ها جایگزین مناسبی برای کسانی هستند که به دنبال حرکت در چشم‌انداز غیرقابل پیش‌بینی دارایی‌های دیجیتال بدون توسل به سرمایه‌گذاری‌های پرخطر هستند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا