🚨 اخبار ارز دیجیتال

مدیر ارشد فناوری ریپل می گوید محیط نظارتی ایالات متحده در حال تغییر است

دیوید شوارتز معتقد است که سیستم قضایی ایالات متحده به شکایت های SEC علیه شرکت کنندگان مختلف صنعت کریپتو با تردید بیشتری نگاه می کند.

حکم دادگاه که تأیید می‌کند توکن‌های XRP ریپل به‌عنوان اوراق بهادار در نظر گرفته می‌شوند، در بحبوحه بررسی‌های نظارتی بر اکوسیستم ارزهای دیجیتال ایالات متحده و شکایت‌ها و منازعات جاری مربوط به Coinbase، Binance.US و دیگران صادر می‌شود.

دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری Ripple در یک مصاحبه اختصاصی با Cointelegraph در کنفرانس سالانه توسعه‌دهندگان Apex شرکت در آمستردام هلند گفت که XRP به صورت برنامه‌ریزی در صرافی‌های ارزهای دیجیتال فروخته می‌شود، یک امنیت است.

ریپل از سال ۲۰۲۰ درگیر یک نبرد حقوقی طولانی با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده بوده است، اما برخی از پیروزی های اخیر می تواند تأثیر مثبتی بر بسیاری از دعاوی مربوط به رمزنگاری که توسط SEC ارائه شده است داشته باشد.

شوارتز اذعان کرد که شکایت SEC به قیمت معاملات تجاری ریپل که در حال بررسی بود، تمام شده است، اما حمایت از اکوسیستم با حذف XRP از فهرست تعدادی از صرافی‌های برجسته خفه شده است. این از آن زمان با آخرین حکم به نفع XRP تغییر کرده است.

ما فکر می‌کنیم که احکامی که تاکنون اتخاذ کرده‌ایم برای اجازه دادن به صرافی‌ها برای ثبت مجدد XRP کافی بوده و برای کل اکوسیستم بسیار بزرگ بوده است.»

شوارتز گفت که شاید جریان در ایالات متحده در حال تغییر است و شرکت کنندگان در اکوسیستم ارزهای دیجیتال به حوزه های قضایی مختلف می روند تا به دور از ابر عدم اطمینان نظارتی به فعالیت خود ادامه دهند. او گفت که در حال بررسی تغییر مکان است.

مایه تاسف است که باید به مردم بگوییم که ایالات متحده احتمالاً جایی نیست که آنها می‌خواهند باشند، اما جریان در حال تغییر است. حکم در مورد ما اساساً می‌گوید که XRP ذاتاً یک امنیت نیست. چیز بسیار بزرگی است.»

شوارتز گفت که صنعت به عنوان یک کل در حال بررسی دقیقی است که ریپل برای اولین بار در سال ۲۰۲۰ از SEC دریافت کرد. او گفت که می بیند که به عنوان یک امنیت ثبت نشده همراه با سایر توکن ها برچسب گذاری شده است. کوین بیس در اوایل سال ۲۰۲۳.

آن‌ها (SEC) می‌توانند دقیقاً همین استدلال‌ها را برای هر ارز رمزپایه‌ای که دوست دارید و هر کسب‌وکاری که دوست دارید اعمال کنند. خوشبختانه، SEC به دنبال Coinbase و دیگران رفت و آنها این کار را کردند، حالا که مردم برخی از آن‌ها را دیده‌اند، استدلال را بهتر درک می‌کنند.»

مدیر ارشد فناوری Ripple همچنین معتقد است که قضات ایالات متحده به شکایت های مطرح شده توسط SEC با شک و تردید بیشتری نگاه می کنند و شرکت های دارای منابع در حال اتخاذ مواضعی هستند که به طور کلی به نفع صنعت است.

“آنها شروع به دریافت واکنش شدید از سوی Coinbase و واکنش منفی علیه ETF ها کرده اند. امیدوارم این امر باعث ایجاد تغییراتی شود، امیدوارم تغییرات مثبتی در سطح کنگره ایجاد شود.”

کنفرانس Apex Ripple توسعه دهندگانی را که در اکوسیستم بلاک چین XRP Ledger ایجاد می کنند گرد هم می آورد. بلاک چین ستون فقرات RippleNet را تشکیل می دهد، پلتفرمی که سیستم پرداخت XRP ریپل را مدیریت می کند.

مجله: NFT Collapse و Monster Ego در نمایشگاه جدید موراکامی به نمایش درآمد

نویسنده: Gareth Jenkinson

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا