🚨 اخبار ارز دیجیتال

پاسخ CTO ریپل به داستان جاستین سان بنیانگذار TRON درباره ویتالیک بوترین

دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری ریپل، اخیراً داستان مربوط به جاستین سان از TRON و ویتالیک بوترین از اتریوم را بررسی کرده است. Sun نقش قبلی X را در یک شرکت پرداخت های فرامرزی توصیف کرد و مسیرهای درهم تنیده این چهره های پیشرو در صنعت بلاک چین را روشن کرد.

سان که قبلا در ریپل کار می کرد، روزهای اولیه خود را در شرکت انتقال پول فرامرزی به یاد آورد و تأکید کرد که چگونه تجربه او در آنجا اساس سرمایه گذاری های بعدی او در صنعت کریپتو را تشکیل داده است. خروج او از ریپل آغاز سفر او برای ایجاد اکوسیستم TRON بود، نقطه عطفی که به طور قابل توجهی بر چشم انداز بلاک چین تأثیر گذاشت.

در پاسخ به افکار سان، دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری ریپل، پیامی نوستالژیک ارائه کرد و در مورد همکاری و نوآوری بالقوه ای که در صورت ماندن سان در شرکت ممکن بود رخ دهد، کنجکاوی کرد. شوارتز کمک های سان را در دوران تصدی اش در ریپل تصدیق کرد و به طور نامحسوس به فرصت های از دست رفته برای شراکت اشاره کرد. Sun با خوش بینی پاسخ داد و پتانسیل موفقیت ها و همکاری های آینده بین دو سازمان را تایید کرد.

داستان جایگزین

در همین حال، ارتباط ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم با ریپل، بار دیگر مورد بررسی قرار گرفته است، به ویژه با توجه به اتفاقاتی که در روز تولد او در ۳۱ ژانویه رخ داد. بوترین به یاد آورد که به دلیل مشکلات ویزا، تلاش ناموفقی برای کارآموزی در ریپل انجام داد. مشارکت او در تأسیس اتریوم.

با این حال، تنش ها بین ریپل، انجمن و بنیانگذار اتریوم همچنان باقی است. Discord چند سال پیش زمانی پدیدار شد که یکی از بنیانگذاران آن به دنبال اظهارات جنجالی خود از شرکت رمزنگاری انتقاد کرد. اختلاف حقوقی جاری با SEC روابط را بیشتر تیره کرده است و Vitalik ادعا می کند که XRP از حق خود برای محافظت نظارتی چشم پوشی کرده است.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا